جوانرود در روز عید سعید فطر مسافر نمی‌پذیرد
جوانرود در روز عید سعید فطر مسافر نمی‌پذیرد

رستگار یوسفی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان جوانرود، اظهار داشت: شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد. وی با توجه به پیش‌رو بودن عید فطر و سنت‌های اهل سنت، گفت: از مردم خواهش می‌کنیم با توجه به انواع جهش یافته کرونا، امسال در عید فطر از دید و […]

رستگار یوسفی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان جوانرود، اظهار داشت: شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.

وی با توجه به پیش‌رو بودن عید فطر و سنت‌های اهل سنت، گفت: از مردم خواهش می‌کنیم با توجه به انواع جهش یافته کرونا، امسال در عید فطر از دید و بازدیدها به صورت حضوری جدا خودداری کنند.

فرماندار جوانرود تصریح کرد: در ایام عید فطر با کنترل ورودی شهر و اعمال قانون، پذایری هیچ مسافری نخواهیم بود.

وی در ادامه اشاره‌ای به انتخابات ۱۴۰۰ داشت و افزود: براساس برنامه زمانبندی که از ۱۸ اسفندماه آغاز شده برنامه‌های انتخابات را شروع و پیش برده‌ایم.

یوسفی هدف را حضور در پای صندوق‌های رای و مشارکت حداکثری دانست و تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات به همان میزان چرخ توسعه را روان‌تر و اقتدار و عزت را بیشتر خواهد کرد.

وی در پایان، گفت: ان‌شاءالله در ۲۸ خردادماه با لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری حضوری پرشور داشته باشیم تا موجب دلگرمی خدمتگزاران نظام شویم.

انتهای پیام/پ