فعالیت مرکز تعویض پلاک کرمانشاه از سر گرفته شد
فعالیت مرکز تعویض پلاک کرمانشاه از سر گرفته شد

کیومرث غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک، اظهار داشت: با توجه به اینکه کرمانشاه و برخی از شهرستان‌ها طی هفته و روزهای گذشته در شریط قرمز بودند، مراکز تعویض پلاک و خدمات صدور گواهینامه تعطیل شده بود. وی با بیان اینکه برخی از شهرستان‌های […]

کیومرث غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک، اظهار داشت: با توجه به اینکه کرمانشاه و برخی از شهرستان‌ها طی هفته و روزهای گذشته در شریط قرمز بودند، مراکز تعویض پلاک و خدمات صدور گواهینامه تعطیل شده بود.

وی با بیان اینکه برخی از شهرستان‌های استان از جمله کرمانشاه از وضعیت قرمز خارج شده است، ادامه داد: از امروز (پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت‌ماه)، مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک و همچنین آزمون‌ها و آموزش‌های رانندگی در شهرهای نارنجی و زرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به فعال بودن نوبت‌گیری اینترنتی در شهر کرمانشاه، گفت: ارائه خدمات در مراکز تعویض پلاک با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اردوهای راهیان نور مجازی برگزار می‌شود