۱۷۶ روستای سنقرو کلیایی واجد شرایط برگزاری انتخابات شورا
هستند
۱۷۶ روستای سنقرو کلیایی واجد شرایط برگزاری انتخابات شورا
هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، غلامرضا مرتضوی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص وضعیت شیوع کرونا در شهرستان سنقرو کلیایی، اظهار داشت: شهرستان فعلا در شرایط قرمز کرونایی است، ولی از چند روز گذشته آمار مبتلایان سرپایی و بستری کاهش یافته است. وی در ادامه اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ داشت و گفت: در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، غلامرضا مرتضوی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص وضعیت شیوع کرونا در شهرستان سنقرو کلیایی، اظهار داشت: شهرستان فعلا در شرایط قرمز کرونایی است، ولی از چند روز گذشته آمار مبتلایان سرپایی و بستری کاهش یافته است.

وی در ادامه اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ داشت و گفت: در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شواری اسلامی شهر و روستا هستیم.

فرماندار سنقرو کلیایی تصریح کرد: براساس تقویم زمانبندی و آنچه که از سوی وزارت کشور به ما ابلاغ شده، طبق برنامه زمانبندی انتخابات، کارها را در شهرستان پیش برده‌ایم.

وی با اشاره به ثبت‌نامی‌های داوطلبان شورای اسلامی شهری و روستایی، افزود: برای دو شهر سنقر و سطر ۵۶ داوطلب و برای ۱۷۶ روستای واجدشرایط برگزاری انتخابات بیش از ۹۲۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

مرتضوی از اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات حائز اهمیت سطح مشارکت مردم و اطلاع‌رسانی است که انتظار داریم در این زمینه رسانه‌هاپای کار بیایند و ما هم از تمام ظرفیت‌های موجود در راستای مشارکت حداکثری و برگزاری انتخابات در تراز جمهوری اسلامی بهره لازم را خواهیم برد تا در روز انتخابات شاهد انتخاباتی باشکوه و دشمن‌شکن باشیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۸۸ رأس گوسفند قربانی بین نیازمندان کرمانشاه توسط آستان قدستوزیع می‌شود