تمام افراد بالای ۸۰ سال برای واکسیناسیون به مراکز بهداشت
مراجعه کنند
تمام افراد بالای ۸۰ سال برای واکسیناسیون به مراکز بهداشت
مراجعه کنند

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، سالمندان بالای ۸۰ سالی که تاکنون از مراکز بهداشت برای تزریق واکسن کرونا با آن‌ها تماس گرفته نشده، با در داشتن کارت ملی به نزدیکترین مرکز یا پایگاه بهداشتی محل سکونت خود مراجعه کنند. وی افزود: در مرحله نخست سعی کردیم با سالمندان بالای ۸۰ سال […]

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، سالمندان بالای ۸۰ سالی که تاکنون از مراکز بهداشت برای تزریق واکسن کرونا با آن‌ها تماس گرفته نشده، با در داشتن کارت ملی به نزدیکترین مرکز یا پایگاه بهداشتی محل سکونت خود مراجعه کنند.

وی افزود: در مرحله نخست سعی کردیم با سالمندان بالای ۸۰ سال (متولدین هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۲۰ به قبل) که دارای پرونده سلامت هستند تماس بگیریم اما برخی افراد به دلیل جواب ندان تلفن،  اشتباه بودن شماره تماس  و یا تاکنون پرونده سلامت تشکیل نداده‌اند هنوز واکسینه نشده‌اند که از آن‌ها تقاضا داریم نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۱۵ مرکز شهر کرمانشاه و در شهرستان‌ها هم دو یا چهار مرکز به عنوان مراکز منتخب برای واکسیناسیون معرفی شده است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه‌ترین وضعیت ابتلا به کرونا در ایران / اوضاع خوزستاننگران‌کننده شد‌+ نقشه و نمودار