رژیم غاصب صهیونیستی رو به افول است
رژیم غاصب صهیونیستی رو به افول است

ایسنا/کرمانشاه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز رژیم غاصب صهیونیستی رو به افول است.  حجت الاسلام شمس‌الله جلیلیان در آستانه روز جهانی قدس در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افول روز افزون قدرت اسراییل در منطقه، اظهار کرد: به دلیل توانمندی‌های جبهه مقاومت در عرصه میدان، شاهد افول اسرائیل هستیم و […]

ایسنا/کرمانشاه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز رژیم غاصب صهیونیستی رو به افول است.

 حجت الاسلام شمس‌الله جلیلیان در آستانه روز جهانی قدس در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افول روز افزون قدرت اسراییل در منطقه، اظهار کرد: به دلیل توانمندی‌های جبهه مقاومت در عرصه میدان، شاهد افول اسرائیل هستیم و به وضوح می بینیم که اسرائیل که روزگاری شعار از نیل تا فرات سر می‌داد، امروز در برابر موشک‌های حزب الله تاب ایستادگی ندارد.

وی با بیان اینکه خواب راحت از رژیم جعلی صهیونیستی گرفته شده، تاکید کرد: امروز اسرائیل توان کوچکترین تعرض را در منطقه ندارد و پاسخ کوچکترین تحرکات را می گیرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه سپس حضور موفق و میدانی شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت را در پیروزی های کنونی حزب الله اثرگذار عنوان و  تصریح کرد: حضور میدانی حاج قاسم در جبهه مقاومت باعث اتحاد بین مسلمانان شده و امیدواریم در سایه این اتحاد به زودی شاهد نابودی رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه باشیم.

وی در ادامه اشاره ای هم به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذاری جمهوری اسلامی ایران به نام روز جهانی قدس داشت و گفت: ابتکار امام خمینی(ره) در نامگذاری روز جهانی قدس نشان از احساس مسئولیت ایشان در برابر اسلام و مسلمانان داشته  و سبب شده تا مسلمانان در قبال این قطعه از جامعه اسلامی که مورد اشغال رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفته، احساس مسئولیت داشته باشند.

 جلیلیان با تاکید بر اینکه همه مسلمانان باید در برابر قدس شریف احساس مسئولیت کنند، گفت: مسلمانان به ویژه جوانان نباید مسئله قدس را فراموش کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جذب۲۸۰میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌هایکشاورزی

جلیلیان تصریح کرد: اگرچه امسال به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا راهپیمایی روز جهانی قدس به روال هر سال برگزار نمی شود، اما باید از ظرفیت‌های فضای مجازی برای روشنگری نسل جوان در مورد اهداف و آرمان‌های راهپیمایی روز جهانی قدس استفاده شود.

 انتهای پیام