دشمن و انبوهی از رسانه‌های معاند دنبال دلسرد کردن مردم از
انتخابات هستند
دشمن و انبوهی از رسانه‌های معاند دنبال دلسرد کردن مردم از
انتخابات هستند

ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت مشارکت پرشور مردم در انتخابات پیش رو، تاکید کرد: در شرایط فعلی می طلبد احزاب استان برای پرشور شدن انتخابات و مشارکت حداکثری متحد شوند. حسین خوش اقبال در نشست هم اندیشی با چند تن از دبیران احزاب اصولگرا در استان گفت: سرمایه اصلی انقلاب مردم […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت مشارکت پرشور مردم در انتخابات پیش رو، تاکید کرد: در شرایط فعلی می طلبد احزاب استان برای پرشور شدن انتخابات و مشارکت حداکثری متحد شوند.

حسین خوش اقبال در نشست هم اندیشی با چند تن از دبیران احزاب اصولگرا در استان گفت: سرمایه اصلی انقلاب مردم هستند و دغدغه ما برگزاری انتخابات مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی است.

 خوش اقبال با بیان اینکه جریانات سیاسی همه داخل یک کشتی نشسته اند، افزود: دشمن و انبوهی از رسانه های معاند دست به دست هم داده اند تا مردم از انتخابات دلسرد شوند و اگر موفق به این هدف شوند همه ضرر خواهیم کرد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه لازمه پرشور شدن مشارکت سیاسی را تحرک احزاب دانست و گفت: تقویت احزاب به مشارکت هدفمند و آگاهانه مردم در انتخابات می انجامد. 

خوش اقبال تصریح کرد:احزاب سیاسی با حرارت بخشی به فضای انتخابات، شهروندان بی تفاوت را تبدیل به مشارکت جویان مسئول می کنند.

وی با اشاره به مطرح برخی نقدها به فعالیت احزاب در کشور گفت: عملکرد فعلی احزاب با توجه به نقشی که باید در تصمیم گیری ها و مشارکت سیاسی ایفا کنند نیازمند تقویت و توجه بیشتر است.

رئیس ستاد انتخابات استان وجود احزاب با برنامه وفعال در استان را موجب تقویت روند توسعه در استان دانست و گفت:  لازمه این تحرک کادر سازی و تقویت پایگاه احزاب در میان مردم است.

 وی با یادآوری نام پیشکسوتان احزاب سیاسی استان تاکید کرد: نباید اجازه داد جریانات ریشه دار انقلاب اسلامی به حاشیه بروند. بزرگانی مانند مرحوم همتی، آیت الله نجومی،آیت الله زرندی، مرحوم کرمی راد و …  پیشکسوتان و سرمایه های انقلاب بودند که دل در گرو انقلاب داشته و برای پایداری آن تلاش کردند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فصلی نو در روابط تجاری ایران با اقلیم کردستان

حسین خوش اقبال با تاکید بر لزوم همراهی و همدلی احزاب استان برای رقم خوردن مشارکت حداکثری افزود: صدای یک رئیس جمهور وقتی در پیشبرد برنامه های داخلی و عرصه بین المللی پر طنین است که با پشتوانه قوی مردمی همراه شود. لذا دلسردی مردم از صندوق رای به ضرر همه جریان های سیاسی خواهد بود.

 معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر رعایت انصاف در بیان نقدها گفت: سیاه نمایی، تخریب و تخطئه جریانات سیاسی موجب دلسردی مردم شده و بایستی این اعتماد به جامعه بازگردانده شود.

خوش اقبال همچنین با بیان اینکه شهرها نیازمند شوراهای قوی هستند تاکید کرد: شورای شهر باید به افراد پاکدست، مقبول و کاربلد سپرده شود و احزاب با معرفی افراد و تهیه لیست برای انتخابات شوراها می توانند این امر را محقق کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در توصیه ای دیگر به احزاب سیاسی گفت: همه جریانات سیاسی شناسنامه دار که دل در گرو حفظ نظام و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی دارند باید مواظب دو قطبی سازی های آتش افروز و وحدت شکن باشند. 

خوش اقبال در پایان دلیل محدود برگزار شدن نشست هم اندیشی با احزاب در استان را محدودیت های ناشی از کرونا دانست و گفت:  برنامه نشست با مجموعه احزاب استان برای مشارکت افزایی و تحرک بخشی به فضای انتخابات در دستور کار قرار دارد.

 پیش از سخنان رئیس ستاد انتخابات استان، دبیران جامعه اسلامی فرهنگیان استان، کانون تربیت اسلامی فرهنگیان، جمعیت ایثاگران انقلاب اسلامی و جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی  ضمن بیان نظرات خود درباره انتخابات خرداد ماه و شرایط کشور، پیشنهاداتی برای رقم خوردن مشارکت حداکثری در انتخابات  ارائه کردند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تشدید محدودیت‌های کرونایی در سرپل‌ذهاب/ برخورد قاطع درانتظار صنوفی که بهداشت را رعایت نکنند

انتهای پیام