لیگ دو|فاجعه فنی در گچساران
لیگ دو|فاجعه فنی در گچساران

این روزها قطار لیگ دسته دوم به ایستگاه پنجم خود رسیده و شاهد شور و نشاط خاصی در شهرهای مختلف کشور هستیم. اما کام مردم خونگرم گچساران این روزها تلخ است، گچسارانی‌ها به کسب نتایج بسیار خوب و جنگیدن برای صعود عادت دارند، ولی در حال حاضر تیم نفت و گاز گچساران با کسب نتایج […]

این روزها قطار لیگ دسته دوم به ایستگاه پنجم خود رسیده و شاهد شور و نشاط خاصی در شهرهای مختلف کشور هستیم.

اما کام مردم خونگرم گچساران این روزها تلخ است، گچسارانی‌ها به کسب نتایج بسیار خوب و جنگیدن برای صعود عادت دارند، ولی در حال حاضر تیم نفت و گاز گچساران با کسب نتایج بسیار ضعیف در منطقه قرمز جدول لیگ دسته دوم جای گرفته و به نظر می‌رسد با این روند آن‌ها سقوط را تجربه خواهند کرد.

اگر نگاهی به جدول لیگ دسته دوم بیاندازیم متوجه خواهیم شد تیم نفت وگاز با به ثمر رساندن تنها ۱ گل از پنج دیدار گذشته خود ضعیف‌ترین خط هجومی گروه را در اختیار دارد و آنها با دریافت ۸ گل ضعیف‌ترین خط دفاعی گروه را نیز در اختیار خود دارند.

این عملکرد بسیار ضعیف در کارهای هجومی و کار دفاعی نشان از ضعف فنی این تیم دارد و به نظر می رسد کادر فنی نفت و گاز توانایی کسب نتایج متوسط را ندارند.

حال در چنین شرایطی که نفت‌گاز چهار شکست پیاپی را تجربه کرده‌، هواداران این تیم انتظار دارند هر چه سریعتر شاهد تغییرات بر روی نیمکت نفت و گاز باشد.

اما در کمال ناباوری مدیران باشگاه جنوبی هیچ صحبتی در این خصوص انجام نداده اند و شاید آنها راضی به سقوط به لیگ دسته سوم هستند.

هواداران نفت و گاز امیدوارند شرکت ملی نفت ایران هر چه سریعتر به عملکرد این باشگاه در لیگ دسته دوم ورود کنند و ناجی باشگاه گچسارانی باشند.

حال باید دید مدیران ورزش گچساران و شرکت ملی نفت به داد این تیم می رسند یا باشگاه نفت و گاز سقوط را تجربه خواهد کرد!

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ضرب شست «اطلاعات سپاه» به محتکران/ انبار بزرگ «قند» درکرمانشاه کشف شد

نویسنده : امیررضا رضایی