وضعیت معیشتی معلمان از دغدغه های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است
وضعیت معیشتی معلمان از دغدغه های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است

  به  گزارش فر نیوز   به  نقل از   ایرنا کرمانشاه  «آرش لهونی» شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری نشست مشترک امروز (شنبه) اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با رییس و مسوولان سازمان برنامه و بودجه در ارتباط با لایحه بودجه ۱۴۰۱، افزود: دولت در […]

  به  گزارش فر نیوز   به  نقل از   ایرنا کرمانشاه  «آرش لهونی» شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری نشست مشترک امروز (شنبه) اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با رییس و مسوولان سازمان برنامه و بودجه در ارتباط با لایحه بودجه ۱۴۰۱، افزود: دولت در لایحه بودجه سال آینده ۲۵ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در نظر گرفته است. او در مورد ویژگی های بودجه امسال نسبت به سال های گذشته نیز گفت: بودجه سال ۱۴۰۱ نسبت به بودجه سال های گذشته از شفافیت بهتری برخوردار است.

او همچنین در مورد دیگر ویژگی بودجه سال آینده نیز توضیح داد: در بودجه سال ۱۴۰۱ انتشار اوراق نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده یعنی استقراض دولت کمتر شده است.

  • به گفته لهونی همچنین در بودجه سال ۱۴۰۱ اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای (بودجه عمرانی) هم افزایش قابل توجهی پیدا کرده است نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در ادامه رفع دغدغه های معلمان را در اولویت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دانست و تاکید کرد برای رفع دغدغه های معیشتی معلمان باید نهایت تلاش و همراهی را داشته باشیم.

لهونی افزود: وضعیت معیشتی معلمان از دغدغه های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و از این رو اکثریت نمایندگان مردم نظر مساعدی نسبت به تصویب اعتبار پیش بینی شده برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان دارند.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی دغدغه رفع مشکلات معلمان را دارند، پیش بینی می شود که ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان در لایحه بودجه در مجلس مصوب خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فریاد تظلم خواهی نماینده کرمانشاه در صحن علنی مجلس؛