به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دکتر محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه، با دکتر وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد. در این نشست بودجه ۱۴۰۰ و میزان تخصیص آن به استان بررسی شد. بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دکتر محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه، با دکتر وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست بودجه ۱۴۰۰ و میزان تخصیص آن به استان بررسی شد. بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ ارسال شده به تهران موضوع دیگری بود که در این نشست صورت گرفت.

تخصیص بودجه راه روستایی، راه اصلی، آب و فاضلاب، انتقال آب از سد گاوشان به کرمانشاه، تصفیه خانه آب کرمانشاه، تصفیه خانه فاضلاب کرمانشاه، ساماندهی قره سو و ساماندهی آبشوران از جمله مواردی بود که درخصوص آن بحث و گفت و گو شد.

در این نشست مقرر شد هفته آینده مدیران برنامه و بودجه و شرکت آب و فاضلاب جهت پیگیری با همراهی دکتر محمد رشیدی ملاقات های را با وزرای مربوطه داشته باشند.

گفتنی است، بودجه تنظیم شده برای استان براساس شاخص های مد نظر، حدود ۵۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و جزو ۵ استان برتر کشور است.

انتهای پیام/ح

 


این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
این مطلب را نیز بخوانید
تفاوتی بین جمهوری خواه‌ها و دموکرات‌ها در مواجهه با ایران نیست