به گزارش فر نیوز  رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس توافقنامه تقویت بازرسی میان معاون رئیس جمهور و سازمان بسیج مستضعفین از نیروهای بسیج در کنترل و نظارت بر بازار و واحدهای صنفی در استان کرمانشاه استفاده می‌شود. وی افزود: ۵۰۰ نیروی بسیجی در استان کرمانشاه در کنار بسیج […]

 به گزارش فر نیوز  رضا سلیم ساسانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس توافقنامه تقویت بازرسی میان معاون رئیس جمهور و سازمان بسیج مستضعفین از نیروهای بسیج در کنترل و نظارت بر بازار و واحدهای صنفی در استان کرمانشاه استفاده می‌شود.

وی افزود: ۵۰۰ نیروی بسیجی در استان کرمانشاه در کنار بسیج اصناف و بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی و بازرسان صنعت معدن و تجارت بر عرضه کالاهای اساسی و تنظیم بازار نظارت دارند.

رئیس بسیج اصناف کرمانشاه تصریح کرد: با مشارکت بسیج در نظارت بر بازار شاهد افزایش نظم و کنترل بر بازار خواهیم بود و خدمت‌رسانی بهتری صورت می‌گیرد.

ساسانی با اشاره به استقبال خوب نیروهای بسیج در مشارکت با اتاق اصناف در نظارت بر بازار، گفت: بسیجیان برای مقابله با هرگونه گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار کالا و شناسایی محتکران در این عرصه وارد شده‌اند.

وی بیان کرد: با ورود بسیجیان کنترل و نظارت بیشتری را بر بازار شاهد خواهیم بود و شهروندان هرگونه تخلف در زمینه عرضه کالاهای اساسی اعم از گران‌فروشی و کم‌فروشی را با شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

این مطلب را نیز بخوانید
رکوردشکنی کرونا در آغاز موج چهارم/ ۱۵۶ بیمار جدید درکرمانشاه بستری شدند