به گزارش فر نیوز  به  نقل از  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت الاسلام یوسف احمدی امروز دوشنبه در اجتماع بزرگ سلیمانی ها که در گلزار شهدای کرمانشاه بر گزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیه، شهادت سردار دلها و رحلت آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی اعتقاد داشت وعده های الهی به ثمر […]

به گزارش فر نیوز  به  نقل از  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت الاسلام یوسف احمدی امروز دوشنبه در اجتماع بزرگ سلیمانی ها که در گلزار شهدای کرمانشاه بر گزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیه، شهادت سردار دلها و رحلت آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی اعتقاد داشت وعده های الهی به ثمر خواهد نشست و می دانست هر کس با خدا باشد خدا برای اوست.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه افزود: سردار سلیمانی لشگری همانند لشگر حسین بن علی با حضور جوانان غیرتمند ایرانی، عراقی، پاکستانی و افغانستانی به راه انداخت تا در خاکریزها از اسلام، انقلاب و ناموس مسلمانان در جای جای نقاطی که نام اسلام گسترده شده دفاع کنند.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که خون علی بن حسین(ع) به ناحق به زمین ریخته شد و پس از گذشت ۱۴۰۰ سال هنوز غلیان دارد، خون حاج قاسم نیز هیچگاه از خروش نمی ایستد.

وی بیان داشت: حاج قاسم تمام وجودش برای اهل بیت(ع) بود عتبات را راه اندازی کرد که قلوب مردم در اختیار مولایشان قرار بگیرد.

حجت الاسلام احمدی اظهار داشت: خون این شخص خدایی به وسیله شقی ترین آدم روی کره زمین ریخته شد و همین سبب می شود روز به روز بر عاشقانش افزوده شود.

وی افزود: آرزوی سلیمانی ها، شهید تهرانی ها و تمام سبزپوشان نابودی اسرائیل است و بدانید لشگر سلیمانی حرکت خواهد کرد و زودتر از موعد اسرائیل نابود خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اظهار داشت: حاج قاسم شخصیتی بود که از خدا خواسته بود تا آنچنان مشغول کار و خدمت به مردم شود تا فکر گناه به ذهنش خطور نکند و اینچنین شد که تمام عمرش را در میدان مبارزه با ظالمان گذشت.

وی با اشاره به حدیثی از حضرت علی(ع)، خاطر نشان کرد: حاج قاسم در خدمت به مردم و جهاد در راه خدا لحظه ای درنگ نکرد و در برابر دشمنان و استکبار جهانی سر خم نکرد و ابهت ایشان به اندازه ای بود که اوباما رئیس جمهور آمریکا آرزو کرده بود که ای کاش یک بار ژنرال ایرانی را از نزدیک ببینم.

وی افزود: اما کسی که در راه خدا سر به سجده می گذارد اجازه نمی دهد استکبار به او نزدیک شود.

حجت‌الاسلام احمدی گفت: حاج قاسم سلیمانی در میدان داخلی با غرب گراها نیز همین رفتار را داشت و با قاطعیت گفت خط قرمز در این کشور ولایت است کسی حق ندارد در این کشور پا را از گلیمش فراتر بگذارد، چنین شخصیتی با غرش نیروهای انقلابی روبرو خواهد شد.

وی بیان داشت: سردار سلیمانی مصداق آیه «أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ» بود و همچنان که در برابر دوستان مهربان و خوش رفتار بود در برابر دشمنان خشمگین بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از میزبانی حاج قاسم سلیمانی در هیات عزاداری‌اش و آیین هیات‌داری و مجلس‌داری او سخن گفت و اظهار داشت: در این مراسمات افراد فقیر مهمان ویژه سردار بودند و  اجازه نمی داد احدی با آنها بدرفتاری کند.

حجت الاسلام احمدی افزود: حاج قاسم اعتقاد داشت ارتباط با اهل بیت و شناخت سیره و مرام و ابراز محبت به ایشان و برگزاری مجالس عزاداری سرمایه گرانقدری برای انسان است.

وی تاکید کرد: حاج قاسم همواره پشتیبان ولایت بود؛ باید سیره، رفتار و منش حاج قاسم تبیین شود و الگو و سرمشقی برای همه به خصوص جوانان باشد.

حجت الاسلام احمدی اظهار داشت: با قاطعیت در مقابل افرادی که دل آقا را شکسته بودند ایستاد و گفت اجازه نمی دهیم  هر کسی در موضع آمریکا، اسرائیل و انگلیس در این کشور صحبت کند.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر فرمودند خون شهید سلیمانی خطرناک تر از سردار سلیمانی است و دشمن بداند امروز هر ایرانی یک سلیمانی است و مادران نام فرزندان خود را قاسم می گذارند چرا که می دانند قاسم به دل خطر می زند.

وی گفت: قاسم سلیمانی کسی است که وسط کاخ کرملین در هنگام اذان به نماز می ایستد و با اقتدار می گوید اینجا همانجایی است که نقشه می کشیدند جمهوری اسلامی ایران از بین برود امروز قاسم آمده در کاخ ظلم آن زمان نماز می خواند و بدانید همانطوری که این کاخ را فتح کردیم قدس را فتح خواهیم کرد.

این مطلب را نیز بخوانید
احتمال خاموشی در کرمانشاه با عدم صرفه‌جویی مردم