پیام تبریک شهردار کرمانشاه به استاندار شهردار کرمانشاه طی پیامی انتصاب استاندار کرمانشاه را تبریک گفت. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه انتصاب سردار بهمن امیری مقدم را به عنوان استاندار کرمانشاه تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران […]

پیام تبریک شهردار کرمانشاه به استاندار
شهردار کرمانشاه طی پیامی انتصاب استاندار کرمانشاه را تبریک گفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه انتصاب سردار بهمن امیری مقدم را به عنوان استاندار کرمانشاه تبریک گفت.


در متن این پیام آمده است:
خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، در هر مقام و مسئولیت، قطعاً یک موهبت الهی است که به پاس خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس از حریم ولایت در این مرز و بوم پر گوهر به انسانهای فهیم و تشنه خدمت ارزانی گردیده و وظیفه ای گرانسنگ است که بر مبنای مدیریتی عبادی جهادی در مسیر کسب رضای حق تعالی و خلق الله تحقق خواهد یافت.
برادر ارجمند و فرهیخته جناب آقای بهمن امیری مقدم ،انتصاب جنابعالی به عنوان استاندار کهن دیار کرمانشاه را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در عرصه رشد و تعالی استانی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری (سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است)، در پناه ذات ذوالجلال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج)و منویات مقام معظم رهبری پیروز و سربلند باشید.
نادر نوروزی
شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرمانشاه

این مطلب را نیز بخوانید
موفقیت استان تهران در کسب رتبه دوم تولید ماهیان زینتی در کشور