موج چهارم کرونا در کرمانشاه با بی توجهی مردم
موج چهارم کرونا در کرمانشاه با بی توجهی مردم

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در حال حاضر وضعیت استان از نظر بیماری کرونا وضعیت مطلوبی است، اما متاسفانه حساسیت‌ها در مردم پایین آمده و علاوه بر آن تعداد تست‌های سرپایی مثبت در استان با شیب ملایم رو به افزایش است. […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در حال حاضر وضعیت استان از نظر بیماری کرونا وضعیت مطلوبی است، اما متاسفانه حساسیت‌ها در مردم پایین آمده و علاوه بر آن تعداد تست‌های سرپایی مثبت در استان با شیب ملایم رو به افزایش است.

او گفت : با افزایش تعدادموارد مثبت سرپایی در هفته‌های آینده شاهد افزایش موارد بستری خواهیم بود که زنگ خطری برای آغاز پیک چهارم کرونا خواهد بود و بسیار نگران کننده است.

شکیبا افزود : از سوی دیگر کاهش رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کاهش استفاده از ماسک توسط مردم و در کنار آن افزایش دوره همی‌ها و مهمانی‌ها یک آلارم جدی برای شعله ور شدن بیماری است و موجب می‌شود در آینده موج چهارم بیماری مواجه شویم.

او افزود : همدلی و همراهی ائمه جمعه استان به ویژه نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه حضرت آیت اله علما در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و کنترل بیماری کرونا ستودنی و بسیار ارزشمند است.

شکیبا ادامه داد : با توجه به وفاق و همدلی که در استان و در بین دستگاه‌های خدمات رسان، فرمانداران، نیرو‌های سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها وجود دارد خوشبختانه در در راستای مدیریت بیماری کرونا در استان مشکل جدی نداریم.

او افزود : با رعایت جدی شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی مردم و اقدامات انجام شده در این خصوص امیدوارم همچنان در کنترل بیماری کرونا در استان موفق عمل کنیم.

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ملاقات های عمومی سبب کاهش مراجعات به دادگستری می شود