بزودی  خط آبرسانی به کرمانشاه  با تمام ظرفیت خود وارد مدار بهره برداری خواهد شد
بزودی  خط آبرسانی به کرمانشاه  با تمام ظرفیت خود وارد مدار بهره برداری خواهد شد

 به  گزارش فر نیوز  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در نشست بررسی آخرین وضعیت طرح آبرسانی به شهر کرمانشاه: پیگیریهای خوبی در حال انجام است و بزودی این خط آبرسانی با تمام ظرفیت خود وارد مدار بهره برداری خواهد شد به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، نشست بررسی آخرین وضعیت طرح […]

 به  گزارش فر نیوز  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه در نشست بررسی آخرین وضعیت طرح آبرسانی به شهر کرمانشاه: پیگیریهای خوبی در حال انجام است و بزودی این خط آبرسانی با تمام ظرفیت خود وارد مدار بهره برداری خواهد شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، نشست بررسی آخرین وضعیت طرح آبرسانی به شهر کرمانشاه از محل سد گاوشان ، به ریاست مهندس فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، و با حضور مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای، آبفا، ریاست سازمان برنامه و بودجه و مسئولین قضایی استان در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، در ابتداء این نشست گفت: پروژه آبرسانی به شهر کرمانشاه یک طرح بزرگ است و طی این سال‌ها زحمات بسیار مهمی برای این طرح کشیده شده است. مهندس فخری با اشاره به این موضوع که در تابستان امسال تلاش های بسیاری برای شناسایی معایب خط انتقال آب از محل سد گاوشان به تصفیه خانه غدیر صورت گرفته است افزود : شرکت آب منطقه ای زحمات بیشماری برای رفع معایب این طرح انجام داده است .

ایشان تلاش مجموعه شرکت آب منطقه ای کرمانشاه را ستودنی دانست و افزود : تاکنون بیش از ۱۱ کیلومتر از مسیر خط انتقال رفع نقص شده است که ۶ کیلومتر از آن در هفته قبل انجام گرفته است .

مهندس فخری ، همچنین از همراهی دستگاه قضایی و حضور مستمر نماینده این مجموعه تقدیر کرد و گفت: موضوع تامین آب شرب کرمانشاه از طرف تمامی دستگاه‌های استان و از جمله دستگاه قضایی به عنوان یک اولویت بسیار مهم دنبال می شود و این همراهی دستگاه قضایی موجب دلگرمی مدیران در روند شتاب بخشیدن به پیشرفت این پروژه است.

 

لازم به توضیح است تصفیه خانه آب شرب شهر کرمانشاه در قالب طرح آبرسانی بلند مدت با ظرفیت ۲۶۰۰ لیتر بر ثانیه و به عنوان دومین تصفیه خانه پیشرفته کشور میباشد .

این پروژه با هدف انتقال ، تصفیه و ذخیره سازی آب تصفیه شده به میزان ۶۳ میلیون متر مکعب در سال برای تامین بخشی از نیاز آبی شهر کرمانشاه تا افق ۱۴۱۵ به اجراء درآمده است

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سازمان همیاری شهرداری‌ها زودتر فکری به حال زیرساخت‌های مرز"شیخ‌صله" بکند