جشنواره «کالا و محصولات فرهنگی» کرمانشاه کار خود را آغاز
کرد
جشنواره «کالا و محصولات فرهنگی» کرمانشاه کار خود را آغاز
کرد

بهرام فاضلی‌زاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با تبریک ایام‌الله دهه فجر از برگزاری جشنواره «کالا و محصولات فرهنگی» در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه کالا و محصولات فرهنگی اسباب‌بازی و لوازم‌ التحریر دقایقی قبل در مجتمع فرهنگی و هنری وحدت بازگشایی شد. وی با بیان اینکه  استان کرمانشاه استعداد ویژه‌ای […]

بهرام فاضلی‌زاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با تبریک ایام‌الله دهه فجر از برگزاری جشنواره «کالا و محصولات فرهنگی» در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه کالا و محصولات فرهنگی اسباب‌بازی و لوازم‌ التحریر دقایقی قبل در مجتمع فرهنگی و هنری وحدت بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه  استان کرمانشاه استعداد ویژه‌ای در بحث کالا و محصولات فرهنگی و همچنین صنایع دستی دارد، افزود: خوشبختانه سال گذشته که اولین دوره این جشنواره را برگزار کردیم شاهد استقبال خوبی از سوی هنرمندان بودیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از افزایش بخش‌های این جشنواره در دومین دوره آن خبر داد و افزود: سال گذشته تنها دو بخش هدایای فرهنگی و عروسک را در جشنواره داشتیم و امسال دو بخش جدید لوازم التحریر و اسباب‌بازی هم به آن افزوده شده است.

وی در ادامه از آغاز جشنواره فیلم فجر در روز جمعه خبر داد و گفت: در این دوره ۱۷ فیلم سودای سیمرغ در شهر کرمانشاه در دوسانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ در سه سینمای آزادی‌؛ فرهنگ و بیستون اکران خواهد شد.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کتاب «هست و نیست» رونمایی شد/ آزادی: استاد امینی الگوی جوانکرمانشاهی است