۳مسیر تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی کرمانشاه افتتاح
می‌شود
۳مسیر تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی کرمانشاه افتتاح
می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ سعید طلوعی اظهار داشت: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد. وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ سعید طلوعی اظهار داشت: امروز و همزمان با تحویل سال نو، سه مسیر از تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی شامل زیرگذر شمال به جنوب، زیرگذر جنوب به شمال و رمپ شرق به جنوب افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر شرایط جوی مهیا باشد، مسیر شرق به به شمال نیز در ابتدای خرداد ماه افتتاح خواهد شد افزود: بهره‌برداری از این مسیرها عیدی مجموعه شهرداری کرمانشاه به مردم و مسافران است که در بدترین شرایط اقتصادی و شیوع ویروس کرونا صورت می‌گیرد.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه افتتاح این تقاطع سبب رفع ترافیک در این ناحیه خواهد شد تصریح کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، بزرگترین پروژه عمرانی سال ۹۹ در سطح کشور است.

طلوعی گفت: برآورد اولیه مالی این پروژه ۱۲۰ میلیارد تومان بوده که اکنون با توجه به شرایط اقتصادی و تورم، به مبلغی در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

انتهای پیام/۸۳۲/س

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حمله شغال به مسافران در بیستون ‌۳ نفر را راهی بیمارستانکرد