درخواست دله آلی از مدیران باشگاه تاتنهام؛ اجازه بدهید به پاری‌سن‌ژرمن بروم
درخواست دله آلی از مدیران باشگاه تاتنهام؛ اجازه بدهید به پاری‌سن‌ژرمن بروم

دله آلی که این فصل جایگاهش در ترکیب اصلی تاتنهام را از دست داده و ژوزه مورینیو اعتقادی به او ندارد، به دنبال این است تا فوتبالش را در لوشامپیونه فرانسه دنبال کند. به گزارش فرتاک نیوز، بر اساس گزارش سایت «۹۰ مین»، این هافبک انگلیسی از مدیران باشگاه تاتنهام خواسته اجازه دهند تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به پاری‌سن‌ژرمن […]

دله آلی که این فصل جایگاهش در ترکیب اصلی تاتنهام را از دست داده و ژوزه مورینیو اعتقادی به او ندارد، به دنبال این است تا فوتبالش را در لوشامپیونه فرانسه دنبال کند.

به گزارش فرتاک نیوز، بر اساس گزارش سایت «۹۰ مین»، این هافبک انگلیسی از مدیران باشگاه تاتنهام خواسته اجازه دهند تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به پاری‌سن‌ژرمن  ملحق شود.

مائوریسیو پوچتینو اخیراً جانشین توماس توخل در پاری‌سن‌ژرمن شد، مربی‌ای که دله آلی زیرنظر او در تاتنهام بازی‌های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته بود.

آلی ۲۴ ساله از سال ۲۰۱۵ در عضویت باشگاه تاتنهام است و تاکنون در ۲۳۴ بازی برای این تیم به میدان رفته و ۶۴ گل به ثمر رسانده است.

این هافبک انگلیسی که چهار سال دیگر با تاتنهام قرارداد دارد و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۶۴ میلیون یورو است، فصل گذشته در ۳۸ بازی آمار ۹ گل‌زده و ۶ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شرایط برگزاری انتخابات شوراها تشریح شد/ خوش اقبال: تخلفببینیم برخورد جدی می ‌کنیم