عامل شهادت افسر راهور در روانسر دستگیر شد
عامل شهادت افسر راهور در روانسر دستگیر شد

پس از دو سال روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی سرگرد شهید حسن ملکی در سال ۱۳۹۷ در روانسر در عملیاتی پیچیده خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ به نقل از سپاه نیوز، رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی […]

پس از دو سال

روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی سرگرد شهید حسن ملکی در سال ۱۳۹۷ در روانسر در عملیاتی پیچیده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ به نقل از سپاه نیوز، رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه دیروز موفق شدند، عامل شهادت افسر راهو در روانسر دستگیر شدیکی از اشرار تروریست عضو گروهک‌های ضد انقلاب که در سال ۹۷؛ برای ایجاد ناامنی در کشور، سرگرد حسن ملکی از افسران راهنمایی و رانندگی را در شهر روانسر استان کرمانشاه ترور کرده و پیش چشمان فرزندان خردسالش به شهادت رسانده بود؛ دستگیر شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف، تروریست دستگیر شده برای ادامه روند رسیدگی به اقدامات جنایت کارانه تحویل مراجع قضایی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مجوز و تسهیلات بانکی به بخش کشاورزی اعطا می‌شود