گروه ویژه عملیات ترافیکی پلیس راه کرمانشاه راه اندازی
شد
گروه ویژه عملیات ترافیکی پلیس راه کرمانشاه راه اندازی
شد

گروه ویژه عملیات ترافیکی پلیس راه استان کرمانشاه به منظور افزایش کنترل محور‌های پرحادثه استان راه اندازی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: این گروه با تلفیق تیم‌های محسوس و نامحسوس در محور‌های پرحادثه استان حضور خواهند یافت و به صورت ویژه با […]

گروه ویژه عملیات ترافیکی پلیس راه استان کرمانشاه به منظور افزایش کنترل محور‌های پرحادثه استان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: این گروه با تلفیق تیم‌های محسوس و گروه ویژه عملیات ترافیکی پلیس راه کرمانشاه راه اندازی شدنامحسوس در محور‌های پرحادثه استان حضور خواهند یافت و به صورت ویژه با تخلفات رانندگان پرخطر برخورد می‌کنند.

سرهنگ حیدری افزود: تیم‌های نامحسوس در گروه ویژه عملیات ترافیکی بر روی تخلفات حادثه ساز شامل سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه، عدم استفاده رانندگان و سرنشینان از کمربند ایمنی تمرکز دارند.

وی خاطرنشان کرد: برابر قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، ارتکاب همزمان دو تخلف حادثه ساز منجر به توقیف ۷۲ ساعته وسیله نقلیه خواهد شد، بر همین اساس خودرو رانندگان در صورت ارتکاب این تخلفات توسط تیم‌های گروه ویژه عملیات ترافیکی توقیف خواهد شد.

رئیس پلیس راه کرمانشاه یادآور شد: لباس اعضای این تیم‌ها دارای دوربین بوده و کلیه گفتگو‌ها و رویداد‌ها در حین اعمال قانون ثبت خواهد شد، از این رو سابقه مستندی از نحوه اعمال قانون در هنگام ارتکاب تخلف به جای خواهد ماند.

لازم به ذکر است سرهنگ «نصرت اله شعبانی» به عنوان فرمانده گروه کنترل عملیات ترافیکی پلیس راه استان منصوب شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان کرمانشاهی