حضور تیم‌های ویژه راهور در جاده‌های پرخطر
حضور تیم‌های ویژه راهور در جاده‌های پرخطر

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت : گروه ویژه عملیات ترافیکی استان کرمانشاه با تلفیق تیم‌های محسوس و نامحسوس در جاده‌های پرحادثه استان حضور خواهند یافت و به صورت ویژه با تخلفات رانندگی پرخطر برخورد می‌کنند. او با اعلام اینکه عامل بسیاری از تصادفات […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت : گروه ویژه عملیات ترافیکی استان کرمانشاه با تلفیق تیم‌های محسوس و نامحسوس در جاده‌های پرحادثه استان حضور خواهند یافت و به صورت ویژه با تخلفات رانندگی پرخطر برخورد می‌کنند.

او با اعلام اینکه عامل بسیاری از تصادفات ارتکاب تخلفات حادثه ساز است، گفت : تمرکز تیم‌های نامحسوس روی برخورد با این تخلفات که اغلب شامل سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه و عدم استفاده رانندگان و سرنشینان از کمربند ایمنی است، متمرکز شده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: برابر قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، ارتکاب همزمان ۲ تخلف حادثه ساز منجر به توقیف ۷۲ ساعته وسیله نقلیه شده و بر همین اساس خودرو رانندگان در صورت ارتکاب این تخلفات توسط تیم‌های گروه کنترل ویژه عملیات ترافیکی توقیف خواهد شد.

حیدری افزود: لباس اعضای تیم‌های ویژه دارای دوربین بوده و کلیه گفتگو‌ها و رویداد‌ها در حین اعمال قانون ثبت خواهد شد، از این رو سابقه مستندی از نحوه اعمال قانون در هنگام ارتکاب تخلف به جای خواهد ماند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مجوز حمل یکسره کالا از مرز خسروی صادر شد