ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته به کرمانشاه
ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته به کرمانشاه

محمد خسروی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی و ایجاد شرایط پایدار در منطقه تا اواخر روز چهارشنبه جوی آرام در انتظار استان کرمانشاه خواهد بود. وی با اشاره به افزایش دما در روزهای آینده افزود: برای روزهای آینده روند افزایش دما و آلاینده‌ها در ابتدای […]

محمد خسروی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی و ایجاد شرایط پایدار در منطقه تا اواخر روز چهارشنبه جوی آرام در انتظار استان کرمانشاه خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش دما در روزهای آینده افزود: برای روزهای آینده روند افزایش دما و آلاینده‌ها در ابتدای روز پیش بینی می‌شود.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: با ورود سامانه بارشی جدید از روز پنج شنبه تا صبح شنبه هفته آینده در بعضی ساعات این موج بارشی سبب وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران در استان کرمانشاه خواهد شد.

خسروی بیان کرد: این بارش‌ها در روز جمعه نمود بیشتری پیدا خواهد کرد و در نقاط سردسیر به شکل برف مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه کاهش دما باعث ایجاد خسارت به گلخانه‌های میوه می‌شود، خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش دما توصیه می‌شود در گلخانه‌های میوه و گل‌های شاخه بریده، فاکتورهای دما و تهویه کنترل شود و سرکشی‌های شبانه در برنامه کاری این واحدهای تولیدی قرار گیرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۸۱ فوتی جدید کرونا در کشور / ۳۷۶۷ تن در وضعیت شدیدبیماری