کشف ۱۶۷ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه
کشف ۱۶۷ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۶۷ دستگاه ماینر(استخراج ارز دیجیتال) غیرمجاز به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در کرمانشاه خبر داد.  سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه از وجود تعداد زیادی ماینر(استخراج ارز دیجیتال) غیرمجاز در شهرک صنعتی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی […]

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۶۷ دستگاه ماینر(استخراج ارز دیجیتال) غیرمجاز به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در کرمانشاه خبر داد.

 سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه از وجود تعداد زیادی ماینر(استخراج ارز دیجیتال) غیرمجاز در شهرک صنعتی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری ماینرهای های غیرمجاز شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی های لازم را انجام دادند.

جاویدان تصریح کرد: در این بازرسی ۱۶۷ عدد ماینر غیرمجاز که طبق نظر کارشناسان ارزش آنها به ۱۲۰ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: علاوه بر پلمب انبار مورد نظر، یک نفر هم دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

وی در پایان مبارزه با جرایم اقتصادی را از اولویت های کار پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: در این خصوص قاطعانه با مجرمان برخورد می شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه باید در سال ١۴٠٠ اجراییشود