امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه
فجر
امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه
فجر

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه؛ “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه برنامه ریزی برنامه‌های دهه فجر که در استانداری کرمانشاه تشکیل شد گفت: مسئولان و نهاد‌ها به امانتداری مردم و کسانی که با صبوری و مجاهدت ملت مسئولیت‌ها را عهده دار شده اند باید در بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی […]

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه؛ “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه برنامه ریزی امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه فجربرنامه‌های دهه فجر که در استانداری کرمانشاه تشکیل شد گفت: مسئولان و نهاد‌ها به امانتداری مردم و کسانی که با صبوری و مجاهدت ملت مسئولیت‌ها را عهده دار شده اند باید در بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیشگام باشند.

وی با تاکید بربیان خدمات نظام اسلامی و دولت با استفاده از فرصت برنامه‌های دهه فجر افزود: در شرایطی قرار داریم که با وجود مضایق و تحریم‌ها هر هفته یک پروژه مهم افتتاح می‌شود و بیان این خدمات امیدواری مردم را نسبت به آینده بیشتر می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم هستند تاکید کرد:رقابت‌های سیاسی نباید مانع انعکاس اقدامات مثبت دولت شود، چرا که مردم، دولت و حاکمیت را از هم جدا نمی‌دانند.

حسین خوش اقبال در ادامه با یادآوری شرایط بیماری کرونا تصریح کرد: در دهه فجر تمرکز ویژه‌ای روی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انجام شود و لازم است که شیوه‌های جدید و هنرمندانه‌ای در بیان خدمات نظام و انقلاب اسلامی پیش گرفته شود.

وی تجلیل و قدردانی از پیشکسوتان و مبارزان دوران انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: این چهره‌ها در روز‌های سخت مبارزه، انقلابی بودند و ایستادگی کردند و امروز باید قدردانی شوند هر چند که این‌ها توقعی ندارند و این ما هستیم که به آن‌ها نیاز داریم.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش همراهی مردم در پیشبرد انقلاب اسلامی بیان داشت: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و بزرگترین پاداش برای صبر و مقاومت مردم خدمتگزاری بی منت و صادقانه است. مبادا به واسطه روزمره گی‌ها یا عافیت طلبی‌ها کار مردم رها شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تناقض کاهش قیمت دام زنده و گوشت قرمز در بازار

خوش اقبال یاد آور شد: هر چقدر مردم امیدوار باشند افق انتخابات ۱۴۰۰ نیز روشن‌تر خواهد بود و در این راستا وظیفه همه ما زمینه سازی برای برگزاری یک انتخابات باشکوه است چرا که هر رای بیشتر، دشمنان را مأیوس‌تر می‌کند.