شهردار کرمانشاه مشاور رسانه‌ای ندارد
شهردار کرمانشاه مشاور رسانه‌ای ندارد

شهرداری کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر حضور مشاور رسانه‌ای شهردار کرمانشاه همراه با چند محافظ شخصی در نشست خبر‌ی شهردار، شهرداری کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این بیانیه آمده است: شهرداری کرمانشاه ضمن […]

شهرداری کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کرد:

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر حضور مشاور رسانه‌ای شهردار کرمانشاه همراه با چند محافظ شخصی در نشست خبر‌ی شهردار، شهرداری کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این بیانیه آمده است:

شهرداری کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکراز حضور خبرنگاران فهیم و فرهیخته در کنفرانس خبری شهرداری کرمانشاه یادآور می‌شود، فردی که شهردار کرمانشاه مشاور رسانه‌ای نداردبا عنوان مشاور رسانه‌ای شهرداری همراه با چند محافظ شخصی فیلمش در فضای مجازی منتشر شده است، هیچگونه ارتباط شغلی، کاری و مسئولیتی به عنوان مشاور شهردار نداشته و فقط به عنوان یکی از فعالان فضای مجازی در نشست خبری شهردار حضور داشته است.

اینگونه رفتار از طرف مجموعه مدیریت شهری بعنوان نهادی مردمی و خدمت گذار به جامعه شهروندی به هیچ وجه مورد تایید نیست و این اقدام از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آرامستان‌ کرمانشاه فردا جمعه (۲۲ اسفند) تعطیل است