آیت الله علما: شهدا عامل قدرت ایران اسلامی هستند
آیت الله علما: شهدا عامل قدرت ایران اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تقوا ذخیره آخرت است اظهار داشت: دهه فجر، طلوع اسلام است و امام راحل(ره) اسلام را زنده کرد و حیات تازه به اسلام داد تا هم و غم ابرقدرتهای ظالم، اسلام ناب محمدی(ص) که ایران داعیه‌دار آن است، […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تقوا ذخیره آخرت است اظهار داشت: دهه فجر، طلوع اسلام است و امام راحل(ره) اسلام را زنده کرد و حیات تازه به اسلام داد تا هم و غم ابرقدرتهای ظالم، اسلام ناب محمدی(ص) که ایران داعیه‌دار آن است، باشد.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه کسی منکر مشکلات کنونی در کشور نیست بیان کرد: به این معنا توجه کنیم که جمهوری اسلامی به یک دنیا می‌ارزد و امروز در همه جا طنین انداخته است و بدانیم که دشمنی ابر قدرت‌های ظالم با ایران اسلامی بر سر موضوعات هسته‌ای و موشکی نیست بلکه کلمه اسلام که به‌ واسطه جمهوری اسلامی در دنیا ظهور و بروز کرده مشکل آنهاست.

علما با تبریک مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) خاطرنشان کرد: از برکات این روز، بزرگداشت مقام مادر است زیرا مادرها بر گردن همه نسل‌ها حق دارند که امام راحل (ره) فرمودند: از دامن زن، مرد به معراج می رود و دامن مادران عزیز در ایران اسلامی شهدای دفاع مقدس را تربیت کرده است.

امام جمعه کرمانشاه یکی دیگر از برکات اسلام واقعی را شهدا دانست و بیان کرد: شهدا عامل قدرت ایران اسلامی هستند که امروز در برابر آمریکای ابرقدرت و در میز گفت‌وگو حرف و قدرت داریم و بدانیم مادرها بودند که بچه‌ها را تربیت کردند و اولادها را معراجی کردند.

علما بیان کرد: بهترین الگو برای ما فاطمه زهرا (س)، پیامبر اسلام (ص) و امیرالمومنین (ع) است که دنیای غرب از این سرمایه‌ها می‌ترسد و از هر چیزی که به اسلام ارتباط پیدا کند حساب می‌برد و این مکتب عامل استقلال ایران اسلامی بوده است و امروز همه دنیا اسیر است و تنها جایی که اسیر نیست ایران است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مهارنشدنی در ۳۶ سالگی؛ بُرد ارزشمند یوونتوس با گلزنی رونالدو

وی حاکمیت ارزشهای اسلامی را سبب تعالی کشور دانست و گفت: ارزش‌های اسلامی بر کشور حاکم است و بر همه ما یک فقیه و حاکم اسلامی که یک کارشناس اسلام نظارت می‌کند.

انتهای پیام/ح