دستگیری باند سارقان در کرمانشاه
دستگیری باند سارقان در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند ۳ نفره سرقت در شهر “کرمانشاه” توسط پلیس آگاهی و کشف ۹۱ فقره سرقت از آنها در حوزه خودرو و سیم برق خبر داد. به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از […]

دستگیری باند سارقان در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند ۳ نفره سرقت در شهر “کرمانشاه” توسط پلیس آگاهی و کشف ۹۱ فقره سرقت از آنها در حوزه خودرو و سیم برق خبر داد.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت در سطح شهر “کرمانشاه”، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه آن ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۹۱ فقره سرقت شامل ۷۶ فقره سیم برق، ۱۳ فقره قطعات و محتویات خودرو و ۲ فقره خودرو در شهر “کرمانشاه” اعتراف کردند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به کشف ۲ دستگاه خودروی مسروقه از مخفیگاه سارقان گفت: در این راستا ۲ فرد مالخر نیز دستگیر و همراه با سارقان به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی در پایان از برخورد قاطعانه پلیس کرمانشاه با هرگونه ناامنی از جمله سرقت که بار روانی منفی در جامعه ایجاد می کند، خبر داد و گفت: در ۱۰ ماه سپری شده از سال بیش از ۶۵ درصد سرقت ها کشف و ۸۵۰۰ فرد سارق نیز دستگیر شده اند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرکز تولید و تکثیر دام اصلاح شده دینور کرمانشاه افتتاحشد