پایان دور رفت رقابت‌های سری B لیگ دسته اول والیبال/کرمانشاه
سوم شد
پایان دور رفت رقابت‌های سری B لیگ دسته اول والیبال/کرمانشاه
سوم شد

ایسنا/کرمانشاه دور رفت رقابت‌های سری B لیگ دسته اول والیبال با حضور هشت تیم به میزبانی کرمانشاه به پایان رسید و تیم بعثت کرمانشاه با کسب چهار پیروزی و سه باخت در جایگاه سوم این رقابت‌ها ایستاد. محمود کسعلی سرمربی تیم بعثت کرمانشاه پس از پایان آخرین بازی تیمش در دور رفت این رقابت ها […]

ایسنا/کرمانشاه دور رفت رقابت‌های سری B لیگ دسته اول والیبال با حضور هشت تیم به میزبانی کرمانشاه به پایان رسید و تیم بعثت کرمانشاه با کسب چهار پیروزی و سه باخت در جایگاه سوم این رقابت‌ها ایستاد.

محمود کسعلی سرمربی تیم بعثت کرمانشاه پس از پایان آخرین بازی تیمش در دور رفت این رقابت ها که عصر امروز(۱۳ بهمن) برابر شهرداری محمدیار ارومیه در سالن شهید بهشتی برگزار شد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: باتوجه به اینکه تیم شهرداری محمدیار تمام بازیهای خود برابر حریفانش را در این رقابت ها واگذار کرده بود، برای همین می دانستیم که بازی سختی پیش رو نداریم.

وی تصریح کرد: پس از اینکه ست اول این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، در ست دوم که با اختلاف امتیاز زیادی از حریف پیش افتادیم، بازیکنان فیکس را از زمین خارج کرده و از بازیکنان ذخیره استفاده کردیم.

سرمربی تیم بعثت کرمانشاه افزود: هرچند بازیکنان ذخیره تیم ما در رده سنی نوجوانان قرار دارند، اما در مقابل حریف ارومیه ای بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و در نهایت توانستیم هر سه ست را به نفع خود به پایان برسانیم.

کسعلی در ادامه بااشاره به میزبانی خوب کرمانشاه در  این رقابت ها، اعلام کرد: همه تیم ها از میزبانی کرمانشاه راضی بودند و حتی درخواست داشتند که میزبانی دور بازگشت هم به کرمانشاه واگذار شود، اما مسئولین سازمان آن را خلاف مقررات دانستند، بنابراین دور برگشت رقابت ها احتمالا حدود ۱۰ روز دیگر به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
موردی از ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در کرمانشاهمشاهده نشده است

وی افزود: پس از پایان دور رفت رقابت ها، چهار تیم اول به دور بعد که به شکل پلی آف برگزار خواهد شد راه پیدا خواهند کرد.

تیم بعثت کرمانشاه با کسب پیروزی ۳ بر صفر برابر شهرداری محمدیار ارومیه، به چهارمین پیروزی خود در این رقابت ها دست پیدا کرد و در جایگاه سوم جدول دور رفت رقابت های سری B لیگ دسته اول والیبال قرار گرفت.

در روز پایانی دور رفت رقابت‌های سری B لیگ دسته اول والیبال تیم های قزوین جوان و فود فود مشهد هم به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به نفع حریف مشهدی به پایان رسید.

تیم انقلاب قم هم با نتیجه ۳ بر یک از سد پرواز تبریز گذشت و سپهر قزوین با نتیجه ۳ بر ۲ نیروی زمینی تهران را مغلوب کرد.

انتهای پیام