رسمی؛ لیورپول بالاخره یک مدافع جذب کرد (عکس)
رسمی؛ لیورپول بالاخره یک مدافع جذب کرد (عکس)

 لیورپول از ابتدای فصل جاری با بدشانسی های زیادی دست و پنجه نرم کرده و بسیاری از بازیکنان مهم این تیم با مصدومیت روبرو شده‌اند؛ موضوعی که باعث شده تیم یورگن کلوپ نتواند اقتدار فصل گذشته را از خود به نمایش بگذارد. در ابتدای فصل بود که یکی از وزنه های اصلی لیورپول یعنی ویرژیل […]

 لیورپول از ابتدای فصل جاری با بدشانسی های زیادی دست و پنجه نرم کرده و بسیاری از بازیکنان مهم این تیم با مصدومیت روبرو شده‌اند؛ موضوعی که باعث شده تیم یورگن کلوپ نتواند اقتدار فصل گذشته را از خود به نمایش بگذارد.

در ابتدای فصل بود که یکی از وزنه های اصلی لیورپول یعنی ویرژیل فن دایک با مصدومیت طولانی مدت روبه‌رو شد. این اما ابتدای بدشانسی های قرمزها بود چراکه پس از آن ستاره های دیگری نظیر جو گومز، تیاگو آلکانترا و چند بازیکن دیگر نیز با آسیب دیدگی و غیبت مواجه شدند‌.

به جز گومز و فن دایک دیگر مدافع لیورپول یعنی جوئل ماتیپ نیز طی ماه‌های اخیر چند بار دچار مصدومیت شده است. از طرف دیگر هافبک برزیلی قرمزها یعنی فابینیو که اخیراً توسط کلوپ به خط دفاعی منتقل شده بود مصدوم شد تا بدشانسی های لیورپول در این منطقه از زمین تکمیل شود.

بحران به وجود آمده در خط دفاعی لیورپول باعث شد که این تیم در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب مدافع برود. در همین ارتباط لحظاتی پیش مشخص شد که بن دیویس، مدافع ۲۵ ساله پرستون با قراردادی پنج ساله و دو میلیون یورویی به لیورپول پیوسته است.

همچنین گفته می شود که اوزان کاباک، مدافع ترکیه ای شالکه دیگر خرید لیورپول در خط دفاعی خواهد بود که طی ساعات آینده به شکل رسمی اعلام می‌شود.

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چهل نوعروس جهیزیه دریافت می کنند/افتتاح منازل مددجویان تحتپوشش بهزیستی در هفته بسیج