از مادران شهید شهر کرمانشاه تجلیل می‌شود
از مادران شهید شهر کرمانشاه تجلیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) در بازدید از معاونت فرهنگی شهرداری گفت: فلسفه‌ی وجودی بسیج ادارات خدمت صادقانه به مردم است و تسهیل گری در رفع مشکلات محلات شهر با محوریت بسیج باید در راس برنامه‌ها قرار گیرد. قاسمی در ادامه با تقدیر از […]

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی امام جعفر صادق (ع) در بازدید از معاونت فرهنگی از مادران شهید شهر کرمانشاه تجلیل می‌شودشهرداری گفت: فلسفه‌ی وجودی بسیج ادارات خدمت صادقانه به مردم است و تسهیل گری در رفع مشکلات محلات شهر با محوریت بسیج باید در راس برنامه‌ها قرار گیرد.

قاسمی در ادامه با تقدیر از حرکت ارزشمند معاونت فرهنگی شهرداری در چاپ و نصب تمثال شهدای سادات در بلوار طاق بستان خاطرنشان ساخت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگر بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآور می‌کند.

وی افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران میراثی ارزشمند و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح آنان می‌شود و جا دارد در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به منزل مادران شهدا برویم.

وی تصریح کرد: شهدای ما با گذشت از جان و مال خود از کشورمان و آرمان‌های رهبر انقلاب دفاع نمودند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌های خون شهدا هستیم.

قاسمی با ضرورت احداث یادمان شهدا در شهرداری از پارک جنگلی سراب قنبر بعنوان یکی از مناطقی که مستعد این زمینه است یاد کرد.

در ادامه مهدی عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: سعی نموده ایم با تولید محتوایی لازم در حوزه فرهنگ شهادت و ایثار به ایفای وظیفه‌ی خود در تکریم جایگاه شهدا بپردازیم.

وی افزود: برپایی یادواره شهدای شهرداری در اسفند ماه و همزمان با روز شهید یکی از برنامه‌هایی است که در نظر داریم در صورت موافقت ستاد مقابله با بیماری کرونا به انجام آن مبادرت نماییم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یاران گوچی به پیروزی دست یافتند

معاون فرهنگی شهردار، اجرای طرح پلاک افتخار را یکی از مهم‌ترین اقدامات در راستای تجلیل جایگاه خانواده معظم شهدا عنوان کرد و تصریح کرد: در سر درب خانواده‌های معظم شهدای شهر کرمانشاه کاشی‌هایی منقوش به نام مبارک شهید نصب خواهد شد.