غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه به مناسبت دهه
فجر
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کرمانشاه به مناسبت دهه
فجر

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم غبارروبی، عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا امروز با حضور مردم شهید پرور کرمانشاه و مسئولان برگزار شد. حجت‌الاسلام‌ هادی عسگری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با تبریک […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم غبارروبی، عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا امروز با حضور مردم شهید پرور کرمانشاه و مسئولان برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ هادی عسگری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: امروز به مناسبت دهه مبارک فجر ۱۴ گلزار مطهر شهدا در سطح استان گلباران شدند و پرچم مزار مطهر این فجرآفرینان تعویض شد.

وی شرافت، آزادی و استقلال امروز ملت را مدیون شهدا دانست و گفت: امروز روزی است که یادی کنیم از شهیدانی که هر آنچه داشتند، دادند تا اسلام، قرآن، آزادی، عزت، شرافت زنده بماند.

عسگری خاطرنشان کرد: امروز مردم قدرشناس ایران اسلامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور در جوار محترم شهدا برای ادای احترام به این فجرآفرینان حماسه خواهند آفرید.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌های استان نظیر این برنامه را خواهیم داشت، گفت: توسط کمیته روستایی در بعضی از روستاها نیز مراسم گلباران را داریم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تمدید اعتبار وکالتنامه ها در شهرهای قرمز کرونایی