برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و خانوادگی در
کرمانشاه
برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و خانوادگی در
کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سروری صبح امروز در نشست خبری هماهنگی مراسم روز جشن انقلاب در استان، اظهار کرد: این راهپیمایی در شهر کرمانشاه از میدان آزادی تا میدان فردوسی همزمان با سراسر استان رأس ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود. وی افزود: رأس ساعت ۱۰ صبح، یک مراسم ویژه با سخنرانی حشمت الله قنبری از […]

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سروری صبح امروز در نشست خبری هماهنگی مراسم روز جشن انقلاب در استان، اظهار کرد: این راهپیمایی در شهر کرمانشاه از میدان آزادی تا میدان فردوسی همزمان با سراسر استان رأس ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

وی افزود: رأس ساعت ۱۰ صبح، یک مراسم ویژه با سخنرانی حشمت الله قنبری از اساتید برجسته کشور در محل چهار راه بسیج با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار و قطعنامه مردمی نیز قرائت می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: در شب ۲۱ بهمن ماه ویژه برنامه سر دادن بانگ الله اکبر رأس ساعت ۹ شب در پشت بام‌ها خواهیم داشت و سه نقطه از شهر کرمانشاه نیز نورافشانی می‌شود.

سروری با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال به صورت خودرویی و موتوریی در کرمانشاه، پیش‌بینی کرد؛ حدود ۶ هزار خودرو و موتورسیکلت در این راهپیمایی باشکوه حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته در بحث ترافیک مسیر راهپیمایی، تاکید کرد: همشهریان کرمانشاهی از شب ۲۱ بهمن در خیابان‌های اصلی مسیر سه راه ۲۲ بهمن تا میدان فردوسی هیچ خودرویی را پاک نکنند.

سروری با بیان اینکه خودروهای شخصی برای دریافت پرچم و پلاکاردهای تبلیغاتی این مراسم باید پیش از آغاز راهپیمایی در میدان آزادی حاضر شوند، گفت: موتورسواران و دوچرخه سواران آقا بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با هیأت دوچرخه سواری و اتومبیل رانی حرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: در این مراسم با همت پالایشگاه نفت کرمانشاه به ۴۲ خودرویی که تزئینات مفهومی، زیبا و مناسب با جشن پیروزی انقلاب داشته باشند، هدایای نفیسی اهدا می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
65 درصد زنجیره فرش کرمانشاه تکمیل شده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با تاکید بر اینکه کرمانشاه یک پایگاه بسیار ارزشمند برای نظام و انقلاب اسلامی بوده و هست، گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال، یک مقدمه ارزشمند برای حضور پررنگ مردم در انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد بود.