۷۱۴ طرح عمرانی و اقتصادی “دهه فجر” در کرمانشاه افتتاح و
کلنگ‌زنی می‌شود
۷۱۴ طرح عمرانی و اقتصادی “دهه فجر” در کرمانشاه افتتاح و
کلنگ‌زنی می‌شود

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از افتتاح و کلنگ زنی ۷۱۴ طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی در استان در دهه فجر امسال خبر داد. هوشنگ بازوند در جلسه امروز (۹ بهمن) شورای اداری استان با تبریک ایام دهه فجر، از افتتاح و کلنگ زنی ۷۱۴ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی خبر داد و افزود: سرمایه […]

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از افتتاح و کلنگ زنی ۷۱۴ طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی در استان در دهه فجر امسال خبر داد.

هوشنگ بازوند در جلسه امروز (۹ بهمن) شورای اداری استان با تبریک ایام دهه فجر، از افتتاح و کلنگ زنی ۷۱۴ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی خبر داد و افزود: سرمایه گذاری این پروژه ها حدود ۳۲۱۱ میلیارد تومان است.

بازوند تصریح کرد: این میزان سرمایه گذاری در حالی است که کشور در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر برده و تحریم های سنگینی به ملت تحمیل شده و افتتاح این تعداد پروژه با این میزان اعتبار کار بزرگی است.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم تشریح دستاوردهای نظام و دولت در ایام دهه فجر گفت: مدیران باید در این ایام حتما گزارش عملکرد داده و به نحو احسن خدمات نظام و دولت را تشریح کنند.

وی ادامه داد: بهمن ماه همواره سند حقانیت نظام جمهوری اسلامی بوده و به همین علت امام راحل از این ایام به نام ایام الله یاد کرده اند. بهمن ماه امسال هم شاهد سقوط یکی از نظام های سلطه به نام ترامپ بودیم که سخت ترین تحریم ها را علیه ملت ایران اعمال کرد، اما بار دیگر ملت ایران با مقاومتی که داشت از این آزمون و از این دوران سخت سربلند بیرون آمد.

بازوند خاطرنشان کرد: مقاومت کردن هزینه های سنگینی دارد، اما نتیجه آن حفظ استقلال و عزت یک ملت است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به شرایط سخت اقتصادی فعلی، ترویج امید و نشاط در جامعه را یک ضرورت عنوان کرد وافزود: همه مدیران باید با خدمتگزاری بیشتر و حفظ همدلی و وحدت، روحیه امید و نشاط در جامعه را بالا ببرند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند کرمانشاه توزیعخواهد شد

انتهای پیام