پشت پرده حرکت مضحک ارسلان مطهری ؛ با خودت چند چندی گیتاریست؟
پشت پرده حرکت مضحک ارسلان مطهری ؛ با خودت چند چندی گیتاریست؟

ارسلان مطهری شب گذشته مصاحبه ای که از قول او منتشر شده بود را تکذیب کرد. اما سوال اینجاست که چرا مهاجم استقلال مصاحبه ای که از قولش منتشر شد را تکذیب کرد؟ حتی پیروزی مقابل نساجی مازندران هم باعث نشد آبی های تهران وارد حاشیه نشوند و درست پس از پایان این مسابقه، بازیکنان استقلال […]

ارسلان مطهری شب گذشته مصاحبه ای که از قول او منتشر شده بود را تکذیب کرد. اما سوال اینجاست که چرا مهاجم استقلال مصاحبه ای که از قولش منتشر شد را تکذیب کرد؟

حتی پیروزی مقابل نساجی مازندران هم باعث نشد آبی های تهران وارد حاشیه نشوند و درست پس از پایان این مسابقه، بازیکنان استقلال به صورت شبانه علیه احمد مددی شورش کرده و در مصاحبه های مختلف به مدیریت باشگاه حمله کردند.

یکی از نفراتی که بعد از بازی به شدت از احمد مددی انتقاد کرد، ارسلان مطهری بود.

مطهری در میکسدزون ورزشگاه آزادی به خبرنگاران گفت:

شرایط افتضاح است. نمی دانم آقای مددی چه می کنند. حداقل بیایند با بچه ها صحبت کنند. ما رفتیم هتل و گفتند به خاطر هزینه غذا، فقط یک نوع غذا می توانیم بدهیم. اینقدر فشار به ما می آید که حقیقتش این است که مدیرعامل استقلال بزرگ باید به رختکن بیاید و خسته نباشید بگویند. ما خواستیم درون خانوادگی این مشکلات را حل کنیم اما موفق نشدیم. ما از شرایط راضی نیستیم. من مشکلی ندارم جریمه شوم.

عصر یکشنبه یک مصاحبه از ارسلان مطهری منتشر شد که مهاجم آبی ها به نوعی به احمد مددی حمله کرده و او را زیر تیغ انتقاد برده بود. با این حال روز گذشته این مصاحبه در فضای مجازی بیشتر دیده شد و چرخید. موضوعی که با واکنش مهاجم استقلال همراه بود و ارسلان مطهری یک استوری منتشر کرده و دو روز بعد از انتشار مصاحبه، اعلام کرد با هیچ رسانه ای صحبت نکرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشدار پلیس پیشگیری کرمانشاه در مورد شرکت‌های خدماتیغیرمجاز

این اقدام مهاجم استقلال به حدی عجیب و مضحک است که ممکن است دست مایه طنز رقبای آبی پوشان نیز شود. چون اصلا باور کردنی نیست که یکی از ستارگان لیگ برتر مصاحبه خود در مقابل دوربین صدا و سیما را انکار کند. اتفاقی که در روز روشن رخ داده است!

اما پشت پرده این اتفاق چه چیزی بود؟ بعد از حاشیه هایی که به وجود آمد، احمدد مددی و محمود فکری نشستی را برگزار کردند و در این جلسه قرار شد بازیکنان این تیم دیگر علیه مددی مصاحبه نکنند تا مشکلات درون خانوادگی رسانه ای نشود.

به همین دلیل هم ارسلان مطهری مصاحبه ای که شباهت زیادی به حرف های بعد از بازی اش داشت را تکذیب کرد تا فعلا استقلال وارد حاشیه جدیدی نشود.