پدیده در یک قدمی لیگ برتر فوتبال جوانان/ بجای حرف زدن انتظار
عملکرد از مسئولین داریم
پدیده در یک قدمی لیگ برتر فوتبال جوانان/ بجای حرف زدن انتظار
عملکرد از مسئولین داریم

عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: از بازیکنان تیم فوتبال پدیده در سال گذشته تنها سه ورزشکار در تیم حضور دارند و باقی آن‌ها را به تیم‌های دیگری فرستادیم، در این فصل با عضوگیری بازیکنان نیاز به تمرینات بیشتری برای آمادگی در مسابقات داریم. وی افزود: با توجه به […]

عبدالرضا عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: از بازیکنان تیم فوتبال پدیده در سال گذشته تنها سه ورزشکار در تیم حضور دارند و باقی آن‌ها را به تیم‌های دیگری فرستادیم، در این فصل با عضوگیری بازیکنان نیاز به تمرینات بیشتری برای آمادگی در مسابقات داریم.

وی افزود: با توجه به اضافه شدن اعضای جدید تمرینات گسترده‌تر و بیشتری را برای تقویت و سازندگی تیم نیازمندیم در حالی‌که مسئولین اداره ورزش شهرستان اجازه استفاده زمین را یک‌بار در طول هفته به ما داده است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده غرب ادامه داد: جهت ارتقا و تقویت تیم، فرصت استفاده از زمین در هفته یک‌بار کافی نیست، از مسئولین مربوطه گلایه داریم چراکه تیم پدیده نماینده استان در مسابقات است و توجه مدیران ورزشی را می‌طلبد.

وی در خصوص امکانات و زیر ساخت‌های موجود، گفت: با توجه به اینکه فرصت استفاده ما از زمین مجموعه ۱۵ خرداد بسیار محدود است هم‌اکنون تمرینات را در پارک‌های شرقی و شاهد انجام می‌دهیم، از مدیران و مسئولین مربوطه تقاضا دارم نسبت به رسیدگی و حمایت از تیم ما اقدامات لازم را عملی کنند چرا که تیم نیازمند تمرین در زمین مناسب با تایم کافی  است.

وی افزود: در رقابت‌های ما چند تن از مسئولین اداره ورزش و جوانان حضور داشتند که باعث دلگرمی است، اما فرصت استفاده از زمین و حمایت در عملکردشان را نیز لازم داریم چرا که تیم در صدر جدول قرار دارد و با برد یک مسابقه دیگر به دور بعد صعود خواهیم کرد و اگر می‌خواهیم به لیگ برتر فکر کنیم، احتیاج به تمرینات جدی‌تر در زمین اختصاصی داریم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دانشگاه علوم پزشکی در رتبه نخست ایستاد

سرمربی تیم پدیده در پایان با اشاره به ۳ برد و ۲ تساوی در بازی‌های فوتبال جوانان ایران، گفت: در بازی امروز تیم وحدت بروجرد بر تیم پدیده مغلوب شد و در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم، امید داریم با بردهای آینده به لیگ برتر صعود کنیم.

انتهای پیام/پ