تهیه بانک اطلاعاتی جوانان کرمانشاه لنگ یک میلیارد تومان
اعتبار
تهیه بانک اطلاعاتی جوانان کرمانشاه لنگ یک میلیارد تومان
اعتبار

ایسنا/کرمانشاه معاون امور جوانان استان کرمانشاه، تهیه بانک اطلاعاتی جوانان استان را نیازمند حدود یک میلیارد تومان اعتبار دانست. محمد حسین زاده در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به وجود حدود ۶۸۰ هزار جوان بین ۱۸ تا ۳۵ سال در استان کرمانشاه، اظهار کرد: هرچند بصورت کلی آماری از تعداد جوانان استان داریم، اما […]

ایسنا/کرمانشاه معاون امور جوانان استان کرمانشاه، تهیه بانک اطلاعاتی جوانان استان را نیازمند حدود یک میلیارد تومان اعتبار دانست.

محمد حسین زاده در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به وجود حدود ۶۸۰ هزار جوان بین ۱۸ تا ۳۵ سال در استان کرمانشاه، اظهار کرد: هرچند بصورت کلی آماری از تعداد جوانان استان داریم، اما تاکنون اطلاعاتی  از وضعیت آنها تهیه نشده است.

وی تصریح کرد: ما نمی دانیم چه تعداد از این جوانان بیسواد یا تحصیلکرده، متاهل یا مجرد، شاغل یا بیکار، سالم یا معلول، شهری یا روستایی و… هستند که بتوانیم برمبنای آماری که از وضعیت آنها داریم، برنامه ریزی و تصمیم گیری کنیم.

معاون امور جوانان استان کرمانشاه افزود: براین مبنا، چندماه پیش در یکی از جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان، استاندار کرمانشاه دستور داد بانک جامع اطلاعاتی جوانان استان تهیه شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از دستور استاندار، پروپزال بانک جامع اطلاعاتی جوانان استان را تهیه کردیم، اما اجرای آن نیازمند حدود یک میلیارد تومان اعتبار بود که  درحال پیگیری برای جذب این اعتبار هستیم.

حسین زاده تاکید کرد: البته استاندار را هم در جریان مشکلات مالی پیش روی تهیه این بانک اطلاعاتی قرار داده ایم که پیشنهاد داد از طریق طرح های ملی پیگیر اخذ این اعتبار باشم و در این راستا مکاتباتی را با امور جوانان کشور داشتیم.

وی یادآورشد: همچنین از طریق منابع استانی هم پیگیر جذب این اعتبار بودیم، اما باتوجه به اینکه اعتبارات امسال با محدودیت هایی مواجه شد، نتوانستیم از این منبع آن را جذب کنیم.

معاون امور جوانان استان تهیه بانک اطلاعاتی حوزه جوانان استان را انقلابی در تصمیم گیری های این حوزه  دانست و گفت: با تهیه این بانک اطلاعاتی، می توانیم یک غربالگری از جامعه جوانان استان داشته باشیم و با چشمانی باز برای آنها تصمیم گیری کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ویس‌کرمی: در طرح مجلس فیلترینگ و کاهش پهنای باند نداریم/نوری‌: جامعه می‌گوید این طرح برای حمایت از ما نیست

انتهای پیام