پرداخت نشدن سهم آورده مردمی در پروژه مسکن مهر پاوه
پرداخت نشدن سهم آورده مردمی در پروژه مسکن مهر پاوه

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفت : باید فرمانداری پاوه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور رئیس کل دادگستری استان و استانداری راهکاری برای اعتمادسازی متقاضیان و جلب اعتماد آن‌ها بیابند تا سهم آورده خود را پرداخت کنند. او با بیان اینکه هشت متقاضی […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفت : باید فرمانداری پاوه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور رئیس کل دادگستری استان و استانداری راهکاری برای اعتمادسازی متقاضیان و جلب اعتماد آن‌ها بیابند تا سهم آورده خود را پرداخت کنند.

او با بیان اینکه هشت متقاضی از ۱۹۱ واحد، سهم آورده خود پرداخت کرده اند، گفت : با توجه به ارزش افزوده‌ای که واحد‌های مسکونی پیدا کرده اند باید مردم را توجیه و آگاه کرد سهم آورده خود را بپردازند.

بازوند با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مسکن مهر پاوه ساخته شده افزود: باید طبق برنامه تا اردیبهشت ماه سال آینده همه واحد‌ها به مردم تحویل داده شود.

او افزود: از ۴۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر پاوه، ۱۹۲ واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده است و ۱۹۱ واحد نیز با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طبق قول مسئولان و پیمانکاران باید تا اردیبهشت ماه به مردم تحویل داده شود.

استاندار کرمانشاه برای حل مشکلات مسکن مهر پاوه از راه و شهرسازی و اداره کل استاندارد استان خواست، نسبت به استانداردسازی ۱۲ آسانسور ۱۹۲ واحد تحویل داده شده تا ۲ هفته آینده اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل مسکن مهر پاوه ۱۳ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.

شریفی ادامه داد: پیمانکاران به دلیل تورم و گرانی مصالح و پرداخت نکردن سهم آورده مردم با مشکل شدید نقدینگی مواجه هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به شکایت متقاضیان مسکن مهر پاوه نسبت به تعاونی‌های پروژه به دادگستری گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات مسکن مهر پاوه بحث حقوقی است و متقاضیان برای حل مشکلات باید به اتاق تعاونی شکایت کنند تا سریع کار‌ها پیش برود .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ۱۶ درصدی کشت چغندرقند بهاره در کرمانشاه

انتهای پیام/د