آغاز تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی‌های درون شهری در اراک

آغاز تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی‌های درون شهری در اراک

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: طرح تعویض رایگان مخازن CNG منقضی شده، تاکسی‌های درون شهری آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا به نقل از روابط عمومی شهرداری اراک، محمد حسین ساده‌وند اظهار کرد: به استناد تبصره ۳ بند ۵ – ۴ مصوبه شماره ۳۵۵۳۶۹ مورخ ۱۲ مهرماه سال جاری شورای اقتصاد، تنها تاکسی‌هایی که عمر مخازن CNG آن‌ها به اتمام رسیده و تاکسی‌هایی که در مراکز معاینه فنی به دلیل مخزن غیر استاندارد و یا فرسوده (پیش از تاریخ انقضای مخزن) تست هیدرواستاتیک مخزن CNG آن تاکسی مردود اعلام شده، مشمول این طرح است.

وی با بیان اینکه این طرح فقط مشمول تاکسی‌های با پلاک «ت» است، افزود: این تاکسی‌ها باید از نظر فنی و عملکردی توانایی حداقل سه سال فعالیت در ناوگان تاکسیرانی را داشته باشند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک خاطر نشان کرد: در این طرح رانندگان ابتدا باید به معاینه فنی مراجعه و پس از انجام تست مخزن‌های CNG نسبت به دریافت فرم تعویض اقدام و سپس با در دست داشتن فرم‌های تعویض مخازن برای ثبت نام و ادامه مراحل اداری به واحد تاکسیرانی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک مراجعه کنند.

کد خبر 700814