آغاز فروش اقساطی ایران خودرو از پس فردا / محصول مونتاژی ایران خودرو را با قیمت قطعی ثبت نام کنید

طرح جدید فروش خودرو برای ایران خودرو وارد مرحله جدیدی شده است و در این طرح پیکاپ مونتاژی ایران خودرو بصورت قسطی و با شرایط ویژه به فروش می رسد.

در ادامه شرایط ثبت نام ایران خودرو ویژه فوتون اعلام شد.

ایران خودرو شرایط ثبت نام فوتون تونلند را اعلام کرد. طبق اطلاعیه جدیدترین ثبت نام ایران خودرو مربوط به متقاضیان عادی است. در ادامه شرایط و جزییات کامل را بخوانید.

شرایط ثبت نام کشنده فوتون ۱۴۰۲

شرایط فروش تونلند G۷ اتوماتیک، از سوی شرکت ایران خودرو دیزل اعلام شده است. در این روش متقاضیان ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی می‌توانند هفت روش مختلف برای خرید فوتون تونلند را انتخاب کنند که برای هر روش، نرخ تسهیلات و زمان بازپرداخت تسهیلات نیز متفاوت است. جزییات بیشتر را در تصویر زیر بخوانید. این طرح خارج از سامانه یکپارچه هست و تمام متقاضیان می‌توانند شرکت کنند.

شرایط ثبت نام کشنده فوتون ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام ایران خودرو دیزل فوتون

پیش پرداخت اولیه نقدی باید از کارت بانکی مالک قرارداد واریز شود و چک‌های مدت دار تکمیل مالی نیز متعلق به مالک قرارداد یا بستگان درجه یک ایشان باشد.

ثبت نام فوتون تونلند g۷ به انتخاب متقاضی صرفا برای یک دستگاه به یکی از دو روش خواهد بود؛ ضمانتنامه بانکی، ارائه چک ضمانت به میزان %۱۲۰ اقساط و ترهین خودرو با هزینه خریدار و بیمه بدنه خودرو برای مدت اقساط به ذینفعی شرکت ایران خودرو دیزل.

در صورت انصراف از خرید، طبق جدول فوق سود انصراف به مبالغ پیش پرداخت مشروط بر گذشت یکماه از ثبت نام تا تاریخ انصراف تعلق می‌گیرد.

در صورت ثبت نام ایران خودرو و عدم احراز شرایط فوق ضمن منفسخ شدن قرارداد، متقاضی در سال ۱۴۰۲ امکان ثبت نام در هیچ یک از طرح‌های ثبت نام خودرو را نخواهد داشت و مطابق ضوابط شرکت وجه پیش پرداخت ظرف مدت بیست روز به حساب وی عودت داده می‌شود.

تغییر نام و صلح امکانپذیر نمی‌باشد و اسناد خودروها به نام خریدار صادر می‌گردد.