آغاز پخش ویژه برنامه «طریق» از امروز

آغاز پخش ویژه برنامه «طریق» از امروز

ویژه برنامه «طریق»، پخش خود را از روز شنبه، چهارم شهریور ماه، ساعت 20 از شبکه ی یک سیما آغاز خواهد کرد.

این برنامه با نگاهی نو و متفاوت با موضوع تولید شده و قرار است مهمان های ویژه ای در این برنامه حضور یابند، این مهمان ها افرادی هستند که امام حسین علیه السلام در زندگی آنها تاثیر مستقیمی داشته و مسیر زندگی‌شان عوض شده است.

چهره‌های شناخته شده مردمی، مسئولین و …مهمانان این برنامه هستند که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

«طریق» تلاش دارد نقش امام حسین علیه السلام در مسیر زندگی مهمانان را به تصویر کشیده و اتفاقات جالبی که برای آنها رقم خورده است را به سمع و نظر مخاطب برساند.

در این بین، محمدحسین سعادتی به عنوان تهیه کننده ی این برنامه پرمخاطب که در سوابق خود تهیه کنندگی برنامه هایی از جمله قهرمان شبکه سه و چهل‌ستون را در کارنامه ی خود دارد، حسین نیرومند به عنوان مدیر پروژه و علی احمدمحرابی به عنوان مشاور پروژه، در ساخت این برنامه تاثیر بسزایی دارند.

میزبان این برنامه بزرگ برادر ارجمند جناب آقای مجید یراق بافان می باشد که با توانمندی خود، طریق را به احسن نحو هدایت می نماید.

خاطر نشان می شود این برنامه از چهارم شهریور ماه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 و تا شب اربعین حسینی علیه السلام پخش خواهد شد، لازم به ذکر است دو شب آخر این پروژه ی ارزشمند که منتهی به اربعین است، ویژه برنامه ای برای جاماندگان اربعین پخش خواهد نمود.

از دیگر عوامل این برنامه می توان به رضا الهی به عنوان جانشین تهیه کننده، حسین شمسایی مدیر تولید، مسعود آهنچی به عنوان سردبیر، زینب صادقی کیا مسئول هماهنگی مهمانان، احمد ناصری پور برنامه ریز و مهدی پورحسینی مدیر تدارکات اشاره نمود.

باشد که مورد رضایت حق تعالی قرار گیرد.