اثاث‌کشی پیکه و نامزد جدیدش به خانه شکیرا

اثاث‌کشی پیکه و نامزد جدیدش به خانه شکیرا

هواداران همچنان در مورد زندگی کنجکاو هستند. این بار، این بازیکن سابق با نقل مکان به عمارتی که زمانی با در طول اولین بارداری‌اش در آنجا زندگی می‌کرد، خبرساز شده است.

خبرنگار پپه دل‌رئال به برنامه آنارزا در تلویزیون اسپانیا گفت: «در سال ۲۰۱۲ تصاویر بارداری شکیرا در این خانه منتشر می‌شد. او از وقتی به بارسلونا رسید در این خانه زندگی می‌کرد.» به گفته پپه اینجا اولین خانه شکیرا در اسپانیا بوده است.

پپه همچنین گفت که این خانه به دلیل حریم خصوصی‌اش بهشت این زوج بوده است. او همچنین تاکید کرد که این ملک برای زندگی مشترک پیکه و کلارا چیا انتخاب نشده بلکه آنها از آن صرفا برای تعطیلات تابستانی استفاده می‌کنند. شایعه نقل مکان جدید پیکه پس از آن صورت گرفت که نشریه وانیتاتیس ادعا کرد که پیکه از ملک خود در آونیدا پیرسون برای خوشگذرانی‌های آخر شب استفاده می‌کرد. به گفته این رسانه، همسایه‌ها شاهد مهمانی‌های عجیب او در باغ، کنار استخر یا تراس بودند.

اثاث‌کشی پیکه و نامزد جدیدش به خانه شکیرا

این خبرگزاری گفت که «اشتیاق پیکه برای ادامه شور جوانی با گردش‌های آخر شب، دوستانش و زندگی پر از سرگرمی، با میل شکیرا برای حضور در خانه و داشتن یک زندگی خانوادگی در تضاد بود».