اجاره مسکن در این محله پر جنب و جوش / نرخ رهن کامل واحدهای دو خوابه + جدول قیمت

محله صادقیه یکی از محله‌های پرجمعیت و پرتراکم تهران است. این محله دارای امکانات شهری کاملی مانند مراکز خرید، بیمارستان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، پارک‌ها و فضاهای سبز، مراکز تفریحی و ورزشی و… است. همچنین دارای دسترسی آسان به خطوط مترو و اتوبوس و اتوبان‌های بزرگی مانند اتوبان حکیم و اتوبان آزادگان است. با توجه به این امکانات و دسترسی‌های مناسب، تهیه مسکن در محله صادقیه برای افرادی که به دنبال زندگی در یک محله پرجنب و جوش هستند، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

صادقیه محله‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ۱۳۵۷ نام رسمی این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه، طرشت شمالی، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. بخشی از این محله در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای اگر به دنبال واحد دو خوابه با رهن کامل در صادقیه هستید گزارش ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره واحد دو خوابه در صادقیه دارید یک واحد با متراژ ۱۰۰ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ بر ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۱۰۸ متر که دو خوابه است و آسانسور، انباری، پارکینگ و ۲ ساله است را در صادقیه با ودیعه ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۳ ساله با متراژ ۷۵ متر که دارای دو اتاق خواب، انباری و پارکینگ، آسانسور است در صادقیه این واحد را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۷۴ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۷ ساله است و دو اتاق خواب دارد باید ۷۰۰ میلیون تومان برای این واحد در صادقیه پرداخت کنید.

پیشنهاد فر نیوز
دولت به تعهد ایجاد یک میلیون شغل در سال عمل کرده است

اگر واحدی کوچکتر می‌خواهید باز واحدی که ۶۰ متر است و ۲ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۶۲۰ میلیون تومان در صادقیه برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده‌ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق صادقیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه دو خوابه در صادقیه به‌دست می‌آورید.

مسکن-صادقیه

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در صادقیه برای اجاره گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.