اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کرمانشاه/ کشف ۲۲۷ فقره سرقت و دستگیری ۷۰۰ مجرم

سردار “مهدی حاجیان” اظهار کرد: در راستای انجام دستورالعمل های ابلاغی از سوی فرمانده کل انتظامی کشور و در پاسخ به مطالبات عموم شهروندان، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با جرائم توسط پلیس اجرا شد.

وی افزود: در این طرح بیش از ۸۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۸۴ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار، ۲۷ هزار و ۲۵۴ لیتر سوخت و ۵۴۸ طاقه پارچه کشف شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه کشف ۲۸۱۶ عدد انواع لوازم یدکی موتورسیکلت، ۱۴۸ حلقه لاستیک خودرو و ۱۴۰ دستگاه انواع لوازم خانگی را از دیگر اقدامات صورت گرفته عنوان کرد.

وی همچنین از کشف ۲۲۷ فقره سرقت خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۳ فقره مربوط به سرقت منزل، پنج فقره مربوط به مغازه، ۳۹ فقره مربوط به اماکن خصوصی، ۱۲ فقره اتومبیل، هفت فقره موتورسیکلت، ۶۴ فقره قطعات و محتویات خودرو و بقیه مربوط به سایر سرقت ها می شود.

حاجیان همچنین با اشاره به دستگیری حدود ۷۰۰ مجرم در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تصریح کرد: ۱۱۹ نفر از افراد دستگیر شده سارق، ۲۸۰ نفر از معتادان متجاهر، ۵۱ نفر قاچاقچی کالا، ۱۹ نفر مجرمان اقتصادی، چهار نفر قاچاقچی مواد مخدر و مابقی افراد دستگیر شده مربوط به سایر جرائم می باشند.

عالیترین مقام انتظامی استان در ادامه با بیان اینکه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد، افزود: رضایتمندی آنها از اقدامات پلیس نشان می دهد راه خود را درست طی کرده ایم و قطعا اجرای چنین طرح هایی را با جدیت ادامه می دهیم.

وی با بیان اینکه پلیس حافظ امنیت مردم و جامعه است و هدفی جز ارتقاء امنیت و مقابله با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت ندارد، گفت: امروز پلیس از آن مردم، برای مردم و تکیه گاه امنی برای آنها است.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، حاجیان در پایان با تاکید بر اینکه من و همکارانم با مردم شریف کرمانشاه پیمان بسته ایم تا آرامش خود را فدای آسایش و امنیت آنها کنیم، افزود: به مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه هشدار می دهم چنانچه دست از اقدامات خود برندارند، با برخورد سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه خواهند شد.

انتهای پیام

نوشته اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کرمانشاه/ کشف ۲۲۷ فقره سرقت و دستگیری ۷۰۰ مجرم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.