اخبار فوری از لیگ برتر | مصدومیت دلخراش در شروع لیگ برتر

اخبار فوری از لیگ برتر | مصدومیت دلخراش در شروع لیگ برتر

تایرون مینگز، مدافع انگلیسی ، در دیدار امشب این تیم مقابل نیوکسل با مصدومیتی دلخراش مواجه شد. رسانه‌ها اعلام کردند او با پارگی رباط صلیبی مواجه شده است.

اونای امری و استون‌ویلا در هفته اول با بدشانسی بزرگی مواجه شده و تایرون مینگز، دفاع وسط انگلیسی‌شان را مدتها در اختیار نخواهند داشت.

در ورزشگاه خانگی‌اش میزبان استون‌ویلا بود. بازی تا دقیقه 16 سه گل داشت و نیوکسل با گلهای ساندرو تونالی و الکساندر ایساک در مقابل گلی که موسی دیابی برای ویلا به ثمر رساند 2-1 از حریف پیش افتاده بود.

اخبار فوری از لیگ برتر | مصدومیت دلخراش در شروع لیگ برتر

اما در دقیقه 31 این مسابقه تایرون مینگز به شدت مصدوم شد. این ملی‌پوش انگلیسی که در کنار الکساندر ایساک، مهاجم سوئدی نیوکسل به سمت نقطه کرنر می‌دوید تا به توپ برسد ناگهان روی زمین افتاد و درحالیکه زانویش را با دست گرفته بود از شدت درد به خود می‌پیچید.

تصاویر تلویزیونی از زانوی پای راست تایرون مینگز تصاویر دلخراشی بود که نشان می‌داد زانوی او کاملا از جا در رفته است و ساق پای او آویزان شده است. بلافاصله برانکارد به داخل زمین آمد تا این مدافع را به بیرون منتقل کند.

رسانه‌های انگلیسی از پاره شدن رباط صلیبی پای راست این مدافع استون‌ویلا می‌گویند و این بدترین خبر ممکن برای اونای امری است. هفته پیش امیلیانو بوئندیا، مهاجم این تیم هم با پارگی رباط صلیبی مواجه شده بود و حالا این تیم دومین مصدوم خود از ناحیه رباط صلیبی را برای مدتها از دست خواهد داد.