اخبار پرسپولیس | اعتقاد شجاع خلیل زاده به سرمربی پرسپولیس

اخبار پرسپولیس | اعتقاد شجاع خلیل زاده به سرمربی پرسپولیس

از ابتدای تابستان امسال ازار شایعات حول بازگشت به داغ بود و هر از چند گاهی خبری در خصوص امضای قرارداد بازیکن سابق سرخ‌ها مطرح می‌شد. این خبر اما برخلاف تصور شجاع و پرسپولیسی‌ها با واکنش خوبی از سوی هواداران روبه‌رو نشد و آنها هر بار با مرور خاطرات بد گذشته با شجاع خلیل‌زاده، از حضور احتمالی او ابراز نارضایتی می‌کردند.

شجاع ۳ سال قبل در شرایطی که پرسپولیس به فینال آسیا رسیده ‌بود، در آستانه فینال این تیم را ترک کرد و راهی قطر شد. هرچند در آن زمان هم یحیی سعی کرد رسول‌پناه، مدیر وقت پرسپولیس را مقصر جدایی شاگردش قلمداد کند، اما رفتن شجاع و بعد از آن بوسیدن لوگوی تیم قطری باعث شد تا حسابی پرسپولیسی‌ها با او دشمن شوند. در نهایت هم شجاع به پرسپولیس نیامد و با امضای قراردادی به تراکتور پیوست تا خیال همه راحت باشد، اما شب گذشته یحیی گل‌محمدی یک استوری عجیب برای شجاع گذاشت.

اخبار پرسپولیس | اعتقاد شجاع خلیل زاده به سرمربی پرسپولیس

یحیی که اعتقاد ویژه‌ای به خلیل زاده دارد، اینگونه خواست از او دلجویی کند و به او این پیغام را بدهد که من دوست داشتم تو را به پرسپولیس بیاورم اما هواداران نگذاشتند! حالا این دو بار دیگر در تبریز به یکدیگر رسیده اند در حالی که دوستی های گذشته فراموش نشده است. شجاع خلیل زاده که رابطه صمیمانه ای با یحیی گل محمدی دارد تصمیم گرفته است پیش از شروع دیدار با پرسپولیس به سمت نیمکت قرمزها رفته و از یحیی گل محمدی رخصت بگیرد.