اخبار پرسپولیس | بعد از رونالدو تقابل با یاران کوتینیو

اخبار پرسپولیس | بعد از رونالدو تقابل با یاران کوتینیو

اگر قرار باشد از کوتینیو هم مثل بترسد، شک نکنید که در قطر هم نتیجه نمی‌گیرد. کسی منکر هوش و مهارت بالای این فوق‌ستاره‌ها نیست اما مگر مدافعان ضعیف‌تر از مدافعان پرسپولیس در لیگ عربستان مقابل رونالدو بازی نمی‌کنند؟ مگر کوتینیو در لیگ قطر مقابل ضعیف‌ترین بازیکنان قرار نمی‌گیرد؟

پرسپولیس فصل گذشته همه جام‌ها را برد و در ۷ سال اخیر ۶ بار قهرمان لیگ شده پس چرا باید از امثال کوتینیو بترسد؟ ترسیدن یک مقوله است و مهار یک فوق‌ستاره مقوله‌ای دیگر. پرسپولیسی‌ها البته تا حد زیادی رونالدو را مهار کرده بودند اما در ساق پای بازیکنان این تیم کاملاً استرس حس می‌شد و آنها آشکارا مرعوب مهارت امثال رونالدو، سادیو مانه و بروزوویچ شده بودند.

اخبار پرسپولیس | بعد از رونالدو تقابل با یاران کوتینیو

بازی با الدحیل اما باید برای پرسپولیس یک بازی متفاوت باشد. اینجا پرسپولیس باید برنده شود همان‌طور که انتظار داریم سپاهان بهترین بازی سال خود را مقابل الاتحاد عربستان انجام دهد و نساجی در تهران حداقل به الهلال نبازد. باور کنید اینها انتظارات زیادی نیست. همین دیشب نیمار پنالتی خراب کرد و در بازی آسیایی مقابل نوبهار ازبکستان هم کاملاً مهار شده بود. پس ما هم می‌توانیم تا حد زیادی امثال نیمار، کوتینیو و… را مهار کنیم.