ارزش ها برای رئیس جمهور شهید از رأی مهم تر بود

گروه استان ها- خوزستان- فرمانده کل انتظامي کشور گفت: وقتي تابع ولايت باشي و در مسير خدا و براي خدا قدم برداري و ارزش ها از رأي مهمتر ‌شود، مي شوي رئيس جمهوري که معيار خدمت شده و به الگويي براي جهانيان مبدل مي گردد.

به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار “احمدرضا رادان” در همایش بزرگ گرامی داشت چهارم خرداد “روزمقاومت و پایداری، روز دزفول” و گرامی داشت شهدای خدمت اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که امشب توفیق رفیق شد تا در جمع مردم مقاوم، سلحشور و ولایت‌مدار شهرستان دزفول حضور پیدا کنم.

وی افزود: روزی که دعوت شدم تا افتخار حضور در این همایش را داشته باشم تصورم این نبود که در این برنامه بایستی یادی از رئیس جمهور شهید کنم؛ در ذهنم می‌گذشت از پایمردی این مرد برای حفظ ارزش‌ها صحبت کنم ولی باورم نمی‌شد بایستی از شهادتش بگویم.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: امروز در این جلسه و در خصوص روز مقاومت که در ایران اسلامی به نام مردم قهرمان دزفول رقم خورده لازم می‌دانم از باب وظیفه در مورد رئیس جمهور شهید، امام جمعه، استاندار، رئیس تیم حفاظت و خلبانان عزیز این سانحه مطالبی را عرض کنم.

وی ادامه داد: معمولاً بودن ها شکل های متفاوتی دارند اینکه چگونه، چرا و برای چه باشیم این تفاوت ها را رقم می زند مردم قهرمان دزفول شهادت می‌دهند که بعد از مدت‌ها رئیس جمهوری به دست پرتوان مردم عزیز انتخاب شد که برای چگونگی بودنش، سنگ تمام گذاشت چراکه رضایت خدا در پیش چشمانش بود. او کسی بود که به ارزش ها توجه داشت نه به رأی.

ارشدترین مقام انتظامی کشور افزود: وقتی تابع ولایت باشی و در مسیر خدا و برای خدا قدم برداری و ارزش ها از رأی مهمتر ‌شود، می شوی رئیس جمهوری که معیار خدمت شده و به الگویی برای جهانیان مبدل می گردد.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: حوزه مقاومت مردم دزفول همانند صحنه کربلا و مقاومت زینب (س) و حسین (ع) است .

سردار رادان با بیان اینکه دزفول فرهنگ مقاومت را در مردم ایران زنده کرد، افزود: دزفول در دوران دفاع مقدس محل و جغرافیای آزمایش کل ایران اسلامی با بیش از صدها بار بمباران، چندین حمله موشکی و تقدیم چندین هزار شهید، جانباز و اسیر است.

وی عنوان داشت: مردم دزفول یاد دادند که با نثار خونشان، مقاومت، حفظ حیا و غیرتشان ثابت خواهند کرد که هیچ نیرویی قادر به شکستن اراده ملت نیست.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: مردم دزفول با حفظ روحیه و همبستگی نه تنها به مردم ایران بلکه به هر کسی که اهل مقاومت است نشان دادند که عشق به اسلام، دین و میهن فراتر از هر تهدید و خطر می‌تواند باشد.

وی با تاکید بر اینکه دزفول نماد ایستادگی و شجاعت را به نمایش گذاشت، اضافه کرد: مردم دزفول با صبر و مقاومت نشان دادند که هیچ قدرتی در برابر اراده آنها قادر به تحمیل خواسته خود نیست.

سردار رادان تصریح کرد: دشمن برای شکستن وحدت، از بین بردن ایثار و مقاومت برنامه‌ریزی کرد تا ما را به جنگی دیگر که جنگ نرم بود، وارد کند تا نگذارند موفقیتها و درس‌های مقاومت همچنان ادامه داشته باشد.

وی بیان داشت: دستاوردهای مقاومت دزفول که بعد از چهل و چند سال هنوز به آنها افتخار می‌کنیم نشان داد با این مقاومت کشوری مستقل و مقتدر هستیم، امروز صدای غرش موشک‌های ساخت فرزندان میهن آسمان اسرائیل را در می‌نوردند و به اهداف اصابت می‌کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور از دیگر دستاوردهای مقاومت دزفول را تقویت روحیه ملی و مذهبی مردم دانست و گفت: از منظر دشمن استقلال، روحیه ملی، نگاه به ارزش‌ها، دین و شعائر مذهبی، اتحاد و فرهنگ شهادت باید مورد خدشه واقع شود لذا با جنگ نرم بال عفت و حیا، غیرت و شجاعت را هدف گرفته تا تمامی سنگرهای دفاعی ما شکسته شود پس باید مصلحت اندیشی را کنار بگذاریم و پای ارزش‌ها بایستیم.

سردار رادان بیان داشت: امیدوار هستیم مردم ما بتوانند با معیار و الگویی که از رئیس جمهور شهید گرفتند ان شاءالله خط مقاومت در برابر جنگ نرم را توسعه دهند

  • منبع خبر : خبرگزاری پلیس