استقلالی‌ها از این آپشن محرومند پرسپولیسی‌ها نه!

استقلالی‌ها از این آپشن محرومند پرسپولیسی‌ها نه!

محمدحسین پس از شکست مقابل از تنهایی بازیکنان و کادر تیم صحبت کرد.

تیم فوتبال استقلال تهران در سومین دیدار خود در لیگ بیست و سوم در اصفهان مقابل سپاهان مغلوب شد. پس از این بازی محمدحسین مرادمند، زننده گل پیروزی بخش آبی ها در هفته قبل، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که به صورت خلاصه سوال و مشروح پاسخ می خوانید؛

باخت با پنالتی؟

از کجا شروع کنم؟ تیمی هستیم که فقط 25 نفریم. نه هوادارمان اجازه ورود به ورزشگاه دارد، بی کسیم. مشکلات امکاناتی زیاد داریم. حرف داوری هم نمی زنم که دو ساعت دیگر محروم شویم. زحمت می کشند با این حقوق کم ولی انتظار داریم جسورانه تر سوت بزنند. همه دیدند ارسلان را هل داد. اول این را بگیر بعد هند رخ داد.

نقش نقل و انتقالات در نتیجه؟

از اینکه سپاهان تیم پرمهره ای است، دمشان گرم. دارندگی و برازندگی. ما نمی توانیم اما یک تیم هستیم. با یک رزومه صد ساله و بیست سی میلیون هوادار که زحمت می کشیم دل آنها را خوش کنیم. تنها نمی توانیم این کار را کنیم. یک کادر مدیریتی خوب باید مدیریت کند. ما را کمک کنند. تنها هستیم. هوادارانمان را که می توانند به استادیوم بیاورند.

سربازی میلاد سرلک؟

در مورد میلاد حرف نمی زنم در مورد خودم حرف می زنم. وقتی من می خواستم سرباز شوم یک حرف زدم، گفتم مسئولان محترم خواهش می کنم زحمت کشیدم، یک ماه دو ماه به من فرصت بدهید بازی کنم بعد وظیفه است می روم سربازی اما اجازه ندادند. حالا نمی دانم چه اتفاقی برای سرلک بیفتد.

استقلالی‌ها از این آپشن محرومند پرسپولیسی‌ها نه!