استقلال از بمب خارجی رونمایی می‌کند | اقدام جنجالی بازیکن مراکشی برای پیوستن به استقلال

استقلال از بمب خارجی رونمایی می‌کند | اقدام جنجالی بازیکن مراکشی برای پیوستن به استقلال

با اعلام باشگاه مبنی بر تمایل این تیم به خرید دو بازیکن خارجی و ورود آنها به تهران برای انجام نهایی، گمانه‌زنی‌ها در خصوص این بازیکنان آغاز شد و عمرو ورده، ستاره سابق تیم ملی مصر هم در صدر این افراد نامش مطرح شد.

بازیکنی که به تازگی با باشگاه راجا کازابلانکای مراکش قراردادی را امضا کرده بود، پس از کش و قوس فراوان در رابطه با حضور در تمرینات این تیم، سرانجام بر طبق ادعای بسیاری از رسانه‌های مصری و مراکشی قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد.

در همین خصوص، وب‌سایت ترانسفر مرکاتو نوشت باشگاه رجا کازابلانکا پس از بحران اخیر پیش آمده با عمرو وردة، برای فسخ قرارداد با این بازیکن به توافق نهایی رسید. منابع خبری به سایت ترانسفر مرکاتو خبر دادند که به دلیل اختلاف دیدگاه موجود و پس از توافقی دو طرفه، عمرو وردة قرارداد خود را با رجا فسخ کرده است.

مدیریت رجا نیز مبلغی را که این بازیکن بلافاصله پس از امضای قرارداد رسمی خود در 10 روز پیش دریافت کرده بود، از عمرو وردة پس گرفت. مسئولان باشگاه معتقد بودند که بهترین تصمیم در این بحران، فسخ قرارداد با وینگر مصری است تا در آینده نزدیک روی ثبات باشگاه تاثیری نداشته باشد.

مسئولان رجا نسبت به وضعیت روحی متزلزل این بازیکن و احتمال تکرار همین سناریو در روزها و مسابقات آینده، ابراز نگرانی کردند و همین امر باعث شد تا مدیریت باشگاه تصمیم به فسخ قرارداد با این بازیکن مصری بگیرد. عمرو وردة روز چهارشنبه در جلسه تمرینی رجا شرکت کرد اما هیچ رفتار مثبت و اشتیاقی از خود نشان نداد تا این اتفاق منجر به جدایی او شود.

با این حساب به نظر می رسد حضور این بازیکن در تهران برای عقد قرارداد با استقلال قطعی است و در صورت موفقیت در تست های پزشکی، به زودی شاهد پیوستن ورده به ترکیب آبی‌ها خواهیم بود