استقلال مهره‌های کمی ندارد/ کریمی می‌ماند شرایط بهتر بود

بازیکن سابق استقلال می‌گوید اشتباهات داوری باعث می‌شود تیم‌ها هیچ انگیزه‌ای برای فوتبال بازی کردن نداشته باشند.

رضا حسن‌زاده، بازیکن سابق استقلال در گفت و گو با ایسنا درباره شکست آبی پوشان مقابل سپاهان اظهار کرد: استقلال بازی خوبی مقابل سپاهان انجام داد و مستحق باخت نبود. از همان ابتدا مشخص بود که هر تیمی میانه میدان را در اختیار بگیرد می‌تواند برنده از زمین خارج شود.

او ادامه داد: ۷۰ درصد تیم استقلال بازیکنانی هستند که دو سال پیش با فرهاد مجیدی، بدون باخت قهرمان و پارسال هم با ساپینتو سوم ایران شدند. استقلال مهره‌های کمی ندارد. دو ملی پوش هم در زمان مدیریت کریمی به استقلال اضافه شدند که از بازیکنان باکیفیت هستند. حتی کادر فنی تیم همگی از بازیکنان پرافتخار و باتجربه فوتبال ایران هستند. استقلال امسال هم مدعی قهرمانی است و می‌تواند یک عنوان خوب را در پایان فصل به دست بیاورد.

بازیکن سابق استقلال درباره اشتباه داوری در دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن تصریح کرد: شما نگاه کنید قبل از اعلام پنالتی برای سپاهان مهاجم این تیم در محوطه جریمه مدافع استقلال را هل داد و داور باید خطا می‌گرفت. این برای یک داور خوب نیست که فقط توپ را تعقیب کند تا ببیند به چه کسی می‌رسد. حتی یک پنالتی برای استقلال نگرفت. در بازی پرسپولیس داور قشنگ در زاویه خط آفساید است و باید واضح این صحنه را می دید اما متاسفانه چطور این صحنه را نمی‌بیند جای سوال دارد. این اتفاقات باعث می‌شود که تیم‌ها هیچ انگیزه‌ای برای فوتبال بازی کردن نداشته باشند.

حسن زاده افزود: ما هنوز به تیم نکونام اعتقاد داریم و می‌دانیم این تیم به موفقیت خواهد رسید. به نظرم کادر فنی اگر در بازی برابر سپاهان از لحاظ روحی و روانی با بچه ها بیشتر صحبت می‌کردند آن اتفاقات مثلا ارسلان مطهری آن توپ‌ها را از دست نمی‌داد. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی استقلال بتواند نتایج بهتری کسب کند.

او درباره جلسه پیشکسوتان با حجت کریمی سپرست سابق مدیرعاملی استقلال بیان کرد: یک دورهمی به دعوت آقای روشن و جباری بود. ایشان از کارهایی که در این مدت در باشگاه انجام داده بود دفاع کرد که شاید سخت‌ترین آن پرداخت بدهی استراماچونی و پادووانی بود تا پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته نشود تا الان این تیم مشکلی از این بابت نداشته باشد. گفت این کارها را انجام داده و به نظرم ایشان باید حالا هم در این باشگاه می‌ماند و نباید با استعفایش موافقت می‌کردند.

حسن زاده ادامه داد: مدیرعاملی که وقتی نکونام را با آن مراسم شیک معارفه می‌کند نشان می‌دهد کارش را بلد است. شاید اگر می‌ماند شرایط استقلال بهتر بود.

بازیکن سابق استقلال درباره دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر گفت: بازی سختی است اما استقلال در بازی‌های خانگی نباید امتیاز از دست بدهد. استقلال خوزستان تیمی نیست که بتواند جلوی استقلال را بگیرد.

انتهای پیام