اعزام ۴ کاروان سلامت هلال‌احمر به روستاهای محروم خراسان جنوبی

در ایام دهه فجر امسال صورت گرفت؛

اعزام ۴ کاروان سلامت هلال‌احمر به روستاهای محروم خراسان جنوبی

اعزام ۴ کاروان سلامت هلال‌احمر به روستاهای محروم خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، گفت: در ایام دهه فجر امسال، چهار کاروان سلامت هلال احمر استان به روستاهای محروم اعزام شدند.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ محمدعلی کاوسی صبح امروز در بازدید از معاونت درمان هلال احمر استان، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر علاوه بر خدمت‌رسانی در مواقع بحران، اقدامات بشردوستانه و عام‌لمنفعه نیز انجام می‌دهد.

وی افزود: هلال احمر بی‌غرض است، اما بی‌تفاوت نیست و در برابر نیازمندان احساس مسئولیت می‌کند، از همین رو طرح‌های مختلفی را برای نیازمندان در برنامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم را یکی از طرح‌های بشردوستانه و خیرخواهانه این جمعیت دانست و گفت: در قالب این طرح، پزشک، ماما و تکنسین داروخانه در روستاها حضور پیدا می‌کنند.

کاوسی تصریح کرد: کاروان سلامت در روستاهای نیازمند، بیماران را ویزیت رایگان می‌کند و همچنین داروی رایگان را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، ۴ کاروان سلامت هلال احمر استان به روستاهای مختلف محروم در سطح استان اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: این کاروان‌ها با حضور ۵ پزشک متخصص در روستاهای محروم شهرستان‌های درمیان، نهبندان، سرایان و زیرکوه حضور یافتند.

کاوسی خاطرنشان کرد: در مجموع تعداد ۱۹۲ نفر از خدمات کاروان سلامت در دهه فجر بهره‌مند شدند.

  • ارائه خدمات درمانی نذر خدمت به ٣١٠ نفر در مناطق محروم آذربایجان‌غربی

  • ارائه خدمات درمانی توسط سه کاروان سلامت در خوزستان

پیشنهاد فر نیوز
بارندگی و مه گرفتگی در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت